0
clear
  • 7'10 X 10'2 Prescilla Традиционалните Крем Област Килим
  • -20%
  • -20%
7'10 X 10'2 Prescilla Традиционалните Крем Област Килим

7'10 X 10'2 Prescilla Традиционалните Крем Област Килим

DEN 1725.60

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 7'10" x 10'2" , 240cm x 310cm.Материјал : 100% Viscose.Традиционален стил килим со Црна, Жолта, Крем, Темно Кафена, Светло Сина, Светло Кафеава акцент бои.Посебно Не се лизга Дизајн На Дното, Спречување на Дислокација, Не се лизга.Погодна За Спалната соба, Den, Дневна Соба, Јадење Област итн.Цвет Богатство Компанија Цвет Богатство Ко.Inc.е започнат во 2014 година, како една продавница онлајн компанија во Северна и Јужна Америка.Нашата Продавница производство на ниска цена на производот и натпревар клиенти бара.Па секој клиент мора да добиете висок квалитет на објектот од нашата компанија.Порака до убава клиентите, ние веруваме дека ќе биде за нашите клиенти во иднина и ние ќе услуга за вас, како ексклузивна за клиентите.Ви благодарам многу на сите.Превозот Информации ..Сите предмети секогаш во парк и беше испратен од страна на разни Превозникот да се различна држава.Нормално, ние испрати на сите објектот во рок од 24 – 48 часа.И ние очекуваме дека во вашиот предмет мора да пристигнат во рок од 15-25 работни дена.По врз каде не клиентите во живо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Висок квалитет giclée уметност од страна на меѓународни најдобрипродажба на деца е уметник, Серена Bowman.На�

Висок квалитет giclée уметност од страна на меѓународни најдобрипродажба на деца е уметник, Серена Bowman.На�

По серијата работа, таму ќе биде блескав поглед пред вашите очи.Можете да се вратите оваа точка од која б

Вклучува 23 ѕид decals.Лесно да се примени само лупам и стап!.Се однесува на било каква мазна површина.Прено�

ВНЕСЕТЕ го НА ваш СОПСТВЕН РИЗИК : Вашата соба е вашиот светилиште.Без разлика дали сте се обидува да го �

Висок квалитет giclée уметност од страна на меѓународни најдобрипродажба на деца е уметник, Серена Bowman.На�

10cm X 6.4 cm за секој ,вкупно 48pcs / set.Секој поединец decal може да биде ставен сепак сакате!.ВисокКвалитет УмреНа

100% рака изградена од нула, користејќи "планк на bulkhead" начин на градба.Вклучени со оваа средно ниво на едр�

Отстранлив Винил Ѕид налепница.Лесно да се примени, да ги отстраните, смени неговата позиција, и повторн

Висок квалитет giclée уметност од страна на меѓународни најдобрипродажба на деца е уметник, Серена Bowman.На�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Шарени винил површината.Пред да се вметнат.Nickelodeon.Чисти со сапун и вода.Лесно да се примени.Од Производи�

Сите наши платно ѕид уметност е направена во U.Направен во САД.ЉУБОВ, ЉУБОВ, САКААТ да ПАТУВААТ.Ова е дел �

Висок квалитет giclée уметност од страна на меѓународни најдобрипродажба на деца е уметник, Серена Bowman.На�

Се ПРОДАВААТ ПОЕДИНЕЧНО : (1) мали 7" L x 5" H пурпурна лаванда "кристал" најлон мрежа ѕид или плафон виси dragonfly

Please wait...