0
clear
  • Кенсингтон AC30 30-Bay за Безбедност Полнење Кабинет (K62323NA)
  • -20%
  • -20%
Кенсингтон AC30 30-Bay за Безбедност Полнење Кабинет (K62323NA)

Кенсингтон AC30 30-Bay за Безбедност Полнење Кабинет (K62323NA)

DEN 3239.76

Достапност
Достапно за нарачка

5-инчен отстранлив не-означување заклучување casters овозможи лесно движење во текот тешки и нерамни површини.Има 30 уреди (до 15.Има 30 уреди (до 15.6 инчи) Lockable предните и задните врати Здрав безбедност кабел прилог прстен Изградена-во dividers и кабел management5-инчен отстранлив не-означување заклучување casters Дигитални циклус на полнење технологија Притисни справи.Притисни справи прави транспорт едноставна.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Карактеристики вклучуваат lockable предните и задните врати и здрав безбедност кабел прилог прстен (padlocks и безбедност на кабелот не се вклучени); вграден во dividers и кабел организација која ги држи гломазна адаптери од патот; голем 5" отстранлив не-означување заклучување casters што овозможува лесно движење со текот на груб и нерамни површини; дигитални полнење технологија трошоци 15 уреди истовремено во 15-минутни интервали за побрзо, поефикасно полнењето, и помага да се намали температурата во внатрешноста на количка за продолжување на уредот живот; и притисни справи.Дигитални циклус на полнење технологија трошоци 15 уреди истовремено во 15-минутни интервали за побрзо, поефикасно полнење; снижува температурата во внатрешноста на количка за продолжување на уредот живот.Дигитални циклус на полнење технологија.Вграден-во dividers и кабелски менаџмент.Lockable предните и задните врати. 5-инчен отстранлив не-означување заклучување casters.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Што се Вклучени : 32 Channel HD Безбедносна Камера за Видео Рекордер со 8 TB Хард Диск и 8 на Компјутери...

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифриран и да се спреч

Лесен за Употреба : Без инсталација, се Држи и да се користи директно!Можете да affix на било какви објекти

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

Широк спектар на апликации, може да се користи во различни автомобили, и тоа е идеален додаток за вашиот

Ова е Dorr CL5 Микро LED Капа Светлина Одговара на Врв [980397] Ова е гениј идеја, како факел едноставно клипови н

Нерѓосувачки челик, механички копчето за повик.Времето и вандалот отпорни.Флеш планината.Се вклопува 2б

Сливните Кутија погоден за купола камери.Компатибилен со CMIP3 Cxx.Алуминиум легура.Димензии : 137 mm × 42 mm (5.4"

Дискретни Енкрипција Процесор : TPM е дискретни енкрипција процесор, поврзан на одбор и одбор е поврзан с

Име На Производ : Завртка Планината Куќа Број;Дизајн : Број "1" Форма.Материјал : Метал;Главна Боја : Сребро

Пакетот вклучува : 1*doorbell Due за причината на компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поин

Производителот гаранција може да не се применува.Анти Видов Deadbolt.Изберете отпорни механизам.Високо нив

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР останува шифриран и заштитени о

За поддршка на Системот : поддржаните статус може да се разликуваат во зависност од матичната плоча спе

Потрошувачка на енергија : Мирување : 0.Answer : ___________________________ Note : електрично заклучување на вратата / ослоб

Каде сакате, кога сакате тоа Постојат голем број на работи што сакате да ги задржите внимава на, додека с

Факултативна тонови на ѕвонење : 12 видови на тонови на ѕвонење се изградени во затворен монитор.Автомат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Со картичка, поддршка за надворешни вметнување на картичката.Само поддршка да се игра MP3 аудио, две ниво

Широк Спектар на Енкрипција : На TPM безбедност чип може да се врши широк спектар на шифрирање, и тоа може

Smart Ноќ Визија : Префрлете се на smart ноќниот режим, стандардна состојба е нормална визија ноќ, кога некој

Кога се слободни, може да биде со семејството Споделување прекрасна дневна видео и фотографии, снимање

Десктоп USB читач,прочитајте бројот на картичката во софтвер, така што лесно програмирање / се регистрира

(1) 800 кг Отворено и Портата Електромагнетни Заклучување CE наведени.Напон на Текст : 12 VDC / 24 VDC, Тековни црт

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

★ 7 инчен дисплеј : Овој производ е опремен со 7инчен дисплеј, LCD зрачењебесплатно, ниска потрошувачка на

Стандард јаз : 1" (25мм) 12" (30cm) води.Самолепливи или завртка планината.На Honeywell943WHМ е бела магнет кој е компа

Please wait...