0
clear
  • WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Загреан Пешкир Железнички, Крпа Warmers со Полица, Бања Загреан Пешкир Рек Директно Загреан Пешкир Железнички Бања Радијатор, 304 ?
  • -20%
  • -20%
WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Загреан Пешкир Железнички, Крпа Warmers со Полица, Бања Загреан Пешкир Рек Директно Загреан Пешкир Железнички Бања Радијатор, 304 ?

WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Загреан Пешкир Железнички, Крпа Warmers со Полица, Бања Загреан Пешкир Рек

DEN 410.40

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕМИУМ ОДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Модерно направена од уверение рѓа отпорни на 304 нерѓосувачки челик за сигурноста и функционалноста.Тоа се карактеризира со ефикасна 35 W излезен кои се доволно моќни за да се загрее вашиот крпи во рок од неколку минути.Загревање Време : баровите на загреан пешкир решетката се загрее во рок од 5 мин,крпа и рек ќе се постигне оптимална температура 113-122℉/45-50℃ рок од 30 мин.ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ : Нашите електрични крпа шини, за разлика од многу од нашите конкуренти имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Според собна температура,оптимална температура ќ.Производ карактеристики ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ Имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.(Тест на внатрешна температура 68-69.Ова ќе осигура дека вашите крпи може, како и одржување на вашата бања топло и загрева.БРЗО ГРЕЕЊЕ : Тоа е толку едноставно како што е вклучувањето на прекинувачот.Ова ќе осигура дека вашите крпи може, како и одржување на вашата бања топло и загревани SMART ЕЛЕКТРИЧНИ КРПА РЕК Водечките мода, мулти-цел Сува облека здравствена заштита МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КРПА РЕШЕТКАТА на Дебел материјал, силни и издржливи, од страна виси Пешкири, облека, итн. 5 ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Електрични ing, лесна инсталација, цврсти и издржливи, супер товарот, безбедно и заштеда на енергија.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : На ѕидот монтирани дизајн ви помага да ги зачувате простор.Овој ѕид монтирани загреан пешкир потоплите рек ќе безбедно, брзо и рамномерно топло големи дебели крпи и бањарки, како и washcloths и рачни крпи.7 инчен/610*570*350mm капацитет на крпа потоплите : Околу 10 кг Тежина на крпа потоплите : Прибл 13., топлина рамномерно во текот на малување на процесот ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И ИЗДРЖЛИВ дизајн на гранка цевка проред е само право, Лесно да го инсталирате, безбедно да се користи со водоотпорен switch ОДЛИЧНА ТОВАРОТ Гранка цевка проред дизајн е само право Облека може да бидат обесени во исто време, и целиот тој процес е рамномерно загревање информации за Производот Име : Електрични крпа рек Материјал на крпа потоплите : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Димензии на крпа потоплите : 24.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тип : Бања Полиците.Инсталирајте Стил : Ѕид Монтирани Тип.Број на Нивоа : Еден Бран.Поставена : Агол.Ние се

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

Притиснете на 2 или 4 часа копчиња и потоплите ќе остане на доволно долго за да се загрее вашиот крпи пото

【Селски Крпа Рек】На farmhouse крпа рек нуди додава простор за складирање во бања и кујна.Црна метални шини �

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

* Совршена крпа бар за секоја бања : различни прилики, предвидува различни начини на употреба, според вис

Примена : Совршен за Бања, Дневна Соба или било Каде во Дом или Хотел и Канцеларија, Каде Крпа Железнички

И ЕВА двострано лепило се спречи директен судир меѓу ѕид панел и на вратата Едноставен за инсталација и

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Напр�

Издржливи цинк легура изградба.Хром позлатен заврши.Едноставна завртка поправи инсталација.Сите fixings в

Ѕидот решетката е засилен за да ја издржат тежината на било hilt, па не се грижи за вашиот ѕид рек падне ѕид

МАТЕРИЈАЛ : Направен од премија одделение месинг , ова крпа решетката е rustproof, цврсти и издржливи.Со моде�

Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Imulate Заврши до Вашата Бања �

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Напр�

нашите крпа застане е Алуминиумлегура на магнезиум материјал, антикорозија технологија.Пијано печење �

Челик fingertip крпа носител е одлична за прикажување и сушење на fingertip, гостин крпи заедно страна на вашиот �

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Диме�

ДОЛГОТРАЈНИ : Има карактеристики на нула отпорност и издржливост, не е лесно да ги кородираат и не е лесн

1 180 ротација : крпа решетката може да се ротира до 180 хоризонтално, што е доволно за да се задоволат потре�

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

【Добро и НОВИ Дизајнирани】Практични и Простор за заштеда на дизајн,Три Залитат Слоеви Барови Совршен �

Карикатура дизајн, АБС материјал, едноставен и елегантен, убава и издржливи.Флексибилен за употреба, ле�

Изработени од нерѓосувачки челик, силни и издржливи.Згусне база, цврст и непоколеблив.Силна отпорност н

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

Едноставна и практична складирање решетката може лесно да се задржи вашите лични предмети во ред.Покра�

КРПА РЕК : во Текот на туш вратата крпа управување со 3 барови е совршен за сушење и виси тело крпи, базен �

Убав инструмент за да се задржи вашата соба добро организирани.Додека решавање на чување, тоа, исто така

390 x 45mm / 15 Мултифункционален за Употреба : се Користи за да го крпи, палта, капи, чанти, чадори, копчиња, до

Крпа решетката е направен од тешки‑должност железо материјал, силни во структурата, носат‑отпорни, и и

Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Imulate Заврши до Вашата Бања �

Please wait...