0
clear
  • Sengled Smart Сијалица, LED Сијалица Која Работи со Алекса, Google Дома, Боја Менување на Сијалицата, A19 E26 Алекса Светилки, Dimmable Multicolor 60W Противвредност, 800LM, Хаб е Потребно, 3Pack+1
  • -20%
  • -20%
Sengled Smart Сијалица, LED Сијалица Која Работи со Алекса, Google Дома, Боја Менување на Сијалицата, A19 E26 Алекса Светилки, Dimmable Multicolor 60W Противвредност, 800LM, Хаб е Потребно, 3Pack+1

Sengled Smart Сијалица, LED Сијалица Која Работи со Алекса, Google Дома, Боја Менување на Сијалицата, A19 E26 Алекса

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

4 G & 5 G】Поврзете smart сијалица да Sengled Smart Hub , која работи со двете 2.Sengled обезбедува 24-Месечно Ветување и Професионални Локални Call Центар за Поддршка на Корисниците на Услугата.Пар Sengled smart сијалица директно на компатибилен smart hub, како Sengled Smart Hub, Google Дома, Smart Things центар, Намигнување центар и Алекса уреди со вграден центри.Поставени сцени, промена на бои или стави вашиот паметен LED светилки на рутински, без разлика дали дома или далеку.【Sengled Smart Hub Поддржува 2. 【Гласовна Контрола】Smart светилки кои работат со Алекса и Google Дома.вклучете го a19 Алекса светилки пред излегување од кревет, слабо smart светла од каучот да се види на филм. 【Се разбудам & Режим на Спиење】Распоред на вашиот паметен светла полека да светне.Висок врска reliablity дури и додадете до 64 smart светилки на smart hub систем. 【Милиони Боја се Менува】Повеќе од 16 милиони бои се на располагање, но, исто така, има DIY избор за да се создаде вашиот голема led расположение осветлување.Без да се грижите за се протегаат вашата мрежа и често се откажат присутен, како и повеќето smart Wi Fi светилки на пазарот.4 G & 5 G Wi Fi рутер (Поврзете Центар на вашиот рутер со Ethenet кабел).Вашиот светла бавно ќе добие посветла во утринските часови.Пак smart сијалица и исклучување, дим и да заличи, и повеќе.Со почеток во поставеното време, на smart светилки бавно ќе заличи во текот на временски распон ќе се постави.Контрола на далечина со твоите паметни уреди.Промена на боја температура од топло на ладно (2000 K ~ 6500 K), збогатувајќи вашиот осветлување искуство.Изберете од 16 милиони бои и нијанси на бела да се промени атмосферата на вашата соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нетреперење и 360степен природа на светлината, нуди удобни и релаксирачки светлина за вашите очи.Ве моли�

Напон : 85265 V.Прозрачна флукс : 240 (lm).Зрак агол : 270 (степени).Светилка носителот модел : e27 Сенка материјал : PC

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

LED Компатибилен dimmer прекинувачот е задолжително за целосно dimmable мазна треперење бесплатно перформанси

Семејството управувана.Овие Feit Електрични Retrofit LED одредување на светлината колекции имаат просечен жив

ДОЛГ животен век E39 led сијалица, глобална напојување за AC100305 V, 50000 часа живот (23 години, врз основа на 6 час

PAR20 сијалица со Среден (E26) база.Дава мека бела светлина.Енергетски ефикасна замена за конвенционалните 5

ЗАМРЗНАТОТО ИЛИ ЈАСНА : во Зависност од стилот или тема што се случува за овие светилки се достапни во за

МЕКА БЕЛА 2700 K BR30 LED СИЈАЛИЦА Sengled BR30 LED сијалица со 15 секунди задоцнување исклучување функција.По исклуч�

Име на производ : 4 W MR16 RGB+УПТ LED светлото на рефлекторите Сијалицата Моќност : 4 W Напон : AC / DC12 V Kelvin : 27006500 K �

Dayligt smart сијалица A19 6 pack и Мека Бела smart сијалица BR30 6 pack.Пред семејството напуштање на куќата, сите светла

2 Watt Партија Сијалица,Lampholder : E27; Напон : 110 VAC; Светлосен флукс : 200 LM.Примена дома осветлување, ноќ светлина

ДВИЖЕЊЕ уреди со покажувач : со вграден сензор за движење и photocell сензор, Lum Story отворено мрак за да се зор�

Satco признава огромен потенцијал на овој пазар и куќи една од најголемите придонеси на проектотбазирани

2 Watt Партија Сијалица,Lampholder : E27; Напон : 110 VAC; Светлосен флукс : 200 LM.Примена дома осветлување, ноќ светлина

√Висок Квалитет : E26 / E27 Свет Сијалица, Направена од Алуминиум и Стакло.Замена на вашиот 80 W блескаво свет

Извор на енергија : Соларен панел, дом на електрична енергија за полнење на USB.Извор на светлина : 20 PCS 2835 LE

Супер Осветленост со 1000 Lumens : не треперење, Не блескави.SOFT LIGHT : се Грижите за led сијалица ќе се создаде кул

Супер Висок Степен на КОЧАН стил, супериорен квалитет сијалица 7 Watt Топло бела LED Гдин 16 сијалица.медиум

Нашата светла дојде УЛ наведени, влажна оценет, ограден тела оценет, имаат 110 степен широк агол на зрак, и

Please wait...