0
clear
  • Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со Змеј Допир на Екранот на Допир, Камера Акција
  • -20%
  • -20%
Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со Змеј Допир на Екранот на Допир, Камера Акција

Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со Змеј Допир на

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразија-отпорен материјал.Вода-отвратителен пред скапоцености џеб со интегриран складирање случај да се заштитат и да ја организирате вашата камера и додатоци.Прилагодлив, поместена, рамо ремени за вкупно удобност. 12 месеци гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Holybro kopis cinematic X8 е моќен и тешкидолжност модел дизајниран за професионалци.Со целосна карбонски влакна р

【ДАЛЕЧИНСКИ ПРИСТАП】за Разлика од традиционалните аналогни затворен систем за проверка, ова е отворе

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB...

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

Супер компактен Сензор Единица, погоден за повеќето високо дискретна инсталации 【ПОДВОДНИ ИНСПЕКЦИЈА

ПОДАРОК : Тајната кутија игри се однесува на можноста од неизвесноста во врска со стоката во кутија ќе г

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB 4x ди

[Високо ефективни децата камера] 2инчен екран на децата на камерата може да се пука 10000 фотографии и 1080 P в

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

Погоден не само за надвода инспекција како редовни водадоказ камери го направите, но, исто така, подводн

Сосема Нов во Мало Пакување Со Водоотпорен Случај, USB,Батерија,Брз Stater Водич,.Full HD 1080 P 30fps акција камера с

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

и од 15 дена екстра долг режим.Задоволството на клиентите е нашиот гол, ве молиме контактирајте не со бил

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

Please wait...