0
clear
  • Децата Електрична Четка за заби Подароци Кутија за Пакување(Сина)
  • -20%
  • -20%
Децата Електрична Четка за заби Подароци Кутија за Пакување(Сина)

Децата Електрична Четка за заби Подароци Кутија за Пакување(Сина)

DEN 451.20

Достапност
Достапно за нарачка

37 500 удари во минута.Време на полнење : 16 часа целосна.Капацитетот на батеријата 750 m Ah.IPX7 водоотпорен. 3 тезги стоп еднаш во 30 секунди.Тоа трае само една недела за да се добие побели заби од прирачникот четка за заби.Тоа е се покажа дека тоа може да придонесе за подобрување на оралното здравје.Патентирана sonic бран технологија е природно да се побели.Тоа е клинички докажано да биде безбеден и благи.Лесно да се започне програма, чисти и бели режим.Чистење на владата : стандард 2-минута mode Brushing на главата и вратот под агол може да се прошири подобро да го posterior заби.До 37500 четки по минута : отстранување до 90% на дамки * здравствени придобивки : помага во подобрување на гингивата здравје.Белење ефект : белење на заби до два тонови.1 електрични toothbrush Two главата патување covers Three боја прстени за да се направи разлика warheads1 полнач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

191MAYDAY Оригиналот Сосема Нов Брза Испорака Виткање Преносни Camouflaje Носила Итен Опрема.ОПИС : foldaway носил

Стоматолозите можат да обезбедат прецизни третман со удобноста за сите пациенти со нашите инструменти.

#1 Паста за заби Бренд во Америка P&G пресметка врз основа на U С пријавени продажбата на податоци за год кр

Chewable Таблети во освежување Чисти Нане вкус.Свеж здив таблети работат понапорно отколку типични непцата

Модел : HW5 L Отстранлив се справи со многу светлина и широк приказ На рачка случај е направен од специјал

Опремени со јасни светла LCD, јасна слика и различни бои укажуваат на траекторијата на датотека јасно.Врз

Целосно Да Се Трансформира Во Вашата Насмевка Во Приватноста На Вашиот Дом За Неколку Минути!.Светла бе

Please wait...