0
clear
  • Unicey Шарени Музика Белешки Перење Забавува Расклопна Кошница за Складирање Корпа за Бебе Попречи
  • -20%
  • -20%
Unicey Шарени Музика Белешки Перење Забавува Расклопна Кошница за Складирање Корпа за Бебе Попречи

Unicey Шарени Музика Белешки Перење Забавува Расклопна Кошница за Складирање Корпа за Бебе Попречи

DEN 935.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полиците, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебе соба, за бања, за спалната соба, за дневната соба, за перална, за кујна,за балкон,за статистика, за на училиште,за автомобили, за надвор.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен,Во внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, задебелена дното, лесно да се застане, Водоотпорен ЈП слој надворешниот.Нашите перење кошница со виткање дизајн го прави тоа практични за сите места и го прави лесен за чување.Совршен за облека складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.Карактеристики : Нашата перење забавува не користете било штетни синтетички пестициди или ѓубрива.Здрав & Трајни производи за долготрајна употреба.Печати : Уникатни отпечатоци на нашата количка за перење забавува кофа може да додадете живописни бои за вашиот простор, разубават вашата соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал опис : водоотпорен Оксфорд ткаенина.Додаток структура : singlelayer ткаенина, две рачки на двете ст

Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети живот

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Димензии : 19.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вра

1 Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM / 13.8x17.3 во 2 Перформанси : добар помошник за семејството скл

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Широката употреба & едноставно печатење на облека, кошница, ќе ги задоволи вашите потреби, исто така, мож

Практична Функционалност : Имаат организирани, чисти и уредно игра област за деца.Варира од Функција : Н

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Големина : 41cm x 47cm(16.1"x 18.5"),тежина : 350g.Материјал : Високо квалитетен екопријателски платно ткаенина со вод

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Тежина : 650g.Функција : О

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, биде

Перформанси : добар помошник за семејството складирање!Лесно оптоварување на сите видови на играчки, об

Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржл

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Please wait...