0
clear
  • Пастир Хардвер 9287 3-Инчен Вртливата Рициново, Полу-Еластична Гума со Вкупно Брава, Сопирачки, 130-lb Капацитет
  • -20%
  • -20%
Пастир Хардвер 9287 3-Инчен Вртливата Рициново, Полу-Еластична Гума со Вкупно Брава, Сопирачки, 130-lb Капацитет

Пастир Хардвер 9287 3-Инчен Вртливата Рициново, Полу-Еластична Гума со Вкупно Брава, Сопирачки, 130-lb Капацитет

DEN 317.28

Достапност
Достапно за нарачка

Капацитет, 130 Lb.Dual Имајќи Raceway Со Прашина Прстен Овозможува Инстант Swiveling.Пакет Димензии : 10.5" L X 8.375" W X 5.375" H. Пакет Тежина : 8.99 Lb.Опис на производот Пастир 9287 3-Инчен Вртливата Полу-Еластична Гумени Тркала Рициново со Вкупно Брава, Сопирачки, Од Производителот 3-Инчен вртливата полу еластична гумени тркала casters со кочница се користи во envoronments каде намалување на шумот, издржливост и супериорен возен квалитет се потребни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварени челични екстра тешки вртливата casters, екстра силно завртување главата дизајн, со "стоптоп' кочни

SPECIFICATIONHeavy Должност Caster Rotate 360 degrees Dual Заклучување Brake Smooth и Молчи и Sturdy Capacity : 300lbs секој рициново wheel Plate Го�

Целта е да се користат јажиња или жица јажиња да се откажам тешки предмети или намалување на внатрешнит�

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион�

Зошто ви е потребна?Вие само треба да го залепите нерѓосувачки челик универзална воланот на дното на ку�

41 / 4" вкупна висина, 11 / 4" вртливата доведе и 225lbs капацитет.На Versa Trac 27 серија casters да обезбедат решенија за

Современиот мебел рициново.Се препорачува за Следните Површини : Плочки, Керамички, Линолеум, Тепих, Твр

Патентирана Kingpinless(TM) топче имајќи прецизност машински raceway 3 / 16" материјал дебелина; 23 / 8" дијаметар raceway �

Капацитет : 850 lbs.Тркала Кол.x W : 4x2".Вкупна Висина : 55 / 8".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за теш

Тркала Дијаметар : 2 инчи / (50 MM); Тркало ширина : 24 MM; Завртка род : M8x25mm M10x25mm M12x25mm.Имајќи : 60 KG / еез.Материјал

ПЛОЧА ГОЛЕМИНА : 2.МОНТАЖА ДУПКА ДИМЕНЗИИ : 0.Вкупна Висина : 6" (152mm).Премиум Рициново тркала се направени о�

Тркала Кол : 16cm / 6.3 инчи ; Капацитет : 10kg / 22lb по воланот.Боја : Светло Сина ; Пакет Содржина : 2 x Шопинг Кош

Тркала : Направен од висококвалитет еластична тврда гума, во мазна возен квалитет "Blickle Лесно Roll", многу в

Овие тешкидолжност Зелена серија дизајн casters ќе додадете уникатен изглед на вашиот мебел.Се препорачув�

【Се тркалаат Слободни】Работ планината 2" castor, се вклопува до 0.71" (18mm) дебела одбори.Забелешка завртки и о

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион�

Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 2 x Навој Матични Рициново Тркала.Име на производ : На

Солиден 5 / 16in.riveted кралот pin.Двоентопка raceways обезбеди дополнителна сила, и вртливата способност.Цинк еле�

Воланот апсорбира шок и вибрации и обезбедува тивка работа, и е погоден за поаѓајќи од мала до средна но�

Широко се користи Совршен за мебел, вклучувајќи кафе на маса, растенијата стои, полици за книги,кутии за

Зошто ви е потребна?Вие само треба да го залепите нерѓосувачки челик универзална воланот на дното на ку�

Капацитет : 1000 кг.Тркала Кол.x W : 8x2".Вкупна Висина : 91 / 2".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за те

Please wait...