0
clear
  • Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни да се Избере - Раскош & Околност
  • -20%
  • -20%
Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни да се Избере - Раскош & Околност

Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни да се Избере - Раскош

DEN 5519.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Светиот крст со цветни мотиви.Надворешноста : природно дрво тонови на burl орев, функционални брава со клуч.Мвр : наредени во мека светло кафеава ткаенина, 1 кружниот тек, 1 на отворен простор.Дрво/Материјали : цврсти ружино дрво и elm, филц покритие за движење домување, месинг хардвер.Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме видете погоре за достапни песна наслови)Дрво пломба : Светиот крст со флорални motifs Exterior : природно дрво тонови на burl орев, функционални брава со key Interior : наредени во мека светло кафеава ткаенина, 1 кружниот тек, 1 отворете compartment Wood/Материјали : цврсти ружино дрво и elm, филц покритие за движење домување, месинг hardware Dimension : 6.5 x 5 x 2.75 рачно изработени во Sorrento, Италија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да

●Види случај е мал во големина и лесен во тежина,простор за заштеда на енергија,повеќе userfriendly ●Оваа дрв

▍ Дома декорации домот ретро дизајн се користи како место за складирање и во исто време го одликува ваш

Можете да ги зачувувате прстени, ѓердани и обетки како ви се допаѓа.Триприказна дизајн има повеќе прост�

72 kg убава Накит складирање кутија.Материјал : wood Category : Накит Box Tire : дрвени tire Style : Класични tradition Hanging фор�

Подредени складирање уредно средена.Можат да се сместат голем накит, нараквици, нараквици, и слично.Отс�

Големина : 11.8"L x 7.9"W x 5.1"H Има доволно простор помеѓу капакот и перница за различни големина часовници (30мм

Жените и девојка е омилен накит складирање кутија.Тоа е добар избор за подарок на вашите пријатели или ч

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Св�

Рачно насликани емајл на површината keepsake кутија,Сомот insert (внеси).Гроздобер Стил овална Кутија Направен

Можете да ги зачувувате прстени, ѓердани и обетки како ви се допаѓа.Триприказна дизајн има повеќе прост�

3" (L X W X H)Кабинет Материјал : МЕДИЈАПАН со дрво leg Frame Материјал : Wood Mirror Материјал : Стакло...

Таа изгледа одлично на облекување маса и полица без преземањето премногу простор.Добри подароци за дев�

Карактеристики цвет дизајн, димензионални јаже, го намали околу раб, и расположение читање "Внука, Ќе се

Направени од премиум сомот, врежана зголеми цвет дизајн.Мека на допир и ќе вашиот накит и додатоци од се�

Голема накит воздигнува Ако сте во потрага за луксузен сомот прстен кутија која не се скрши на банката,

Сребро.Произведено во САД.Бивол Круг 1 Троја оз на .999 чисто сребро.Реплика на познатиот Американски Биво

Please wait...