0
clear
  • Мулти-Миење III Плоча за Миење Без Колектор
  • -20%
  • -20%
Мулти-Миење III Плоча за Миење Без Колектор

Мулти-Миење III Плоча за Миење Без Колектор

DEN 902.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лабораториска опрема & инструменти.Направен во сад.Произведени од страна на КОЛ-PARMER.Пакет Димензии : 20.0" L x 18.0" W x 13.0" H. Лабораториска Опрема & Инструменти.Мулти-Миење III Плоча за Миење без да се Разликуваат.Произведени од страна на КОЛ-PARMER.Multi Wash III бренд производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...