0
clear
  • ZOUJIANGTAO Автомобил со Правосмукалка,Преносни Автомобил Правосмукалка Висока Моќност,Рачни Правосмукалка Безжични Полнење Лесни
  • -20%
  • -20%
ZOUJIANGTAO Автомобил со Правосмукалка,Преносни Автомобил Правосмукалка Висока Моќност,Рачни Правосмукалка Безжични Полнење Лесни

ZOUJIANGTAO Автомобил со Правосмукалка,Преносни Автомобил Правосмукалка Висока Моќност,Рачни Правосмукалка Безжични

DEN 4688.40

Достапност
Достапно за нарачка

[Мали Дизајн И Складирање Погодност] Складирање Box, Потпирач Поле И Врата За Складирање Оддел Стане Пристаниште Каде Што Тоа Е Безбедно. [Enhanced Вшмукување Не Топлина] Интелигентни Движење Автоматски Се Приспособува На Моторот, Која Е Стабилна И Не-Греење. [Mute Ужива Удобност] 360° На Издувните Гасови Се Пропустливи Отфрла Бучава, Тивко И Удобно. [Преносни Се Справи Со Е Поудобно] Ергономски Дизајн / Удобно Во Исто Време / Направи Вшмукување Посилни.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Име на производ : Автомобил Безжична Вакуум Cleaner Product Материјал : Abs Product Боја : Black Product Моќ : 120 WDust Бин Капацитет : 0.5 LApplicable Сцена : Автомобили / Home / Влажно И Dry Thank што работат со нас.Ние продаваме производи во добра вера.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4.0 HP Мотор, 11.25 Засилувачи, 1350 W, 130 CFM / 28000 FPM Струење.Моторни моќ во комбинација со неверојатен капацитет н

Ви благодариме!2 Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде м

Широко Компатибилност – Додатоци Комплет компатибилен со Ајкула ION Робот AV751 S87 R85 RV850 RV850 BRN, RV850 WV, RV851 WV, RV7

Автомобил средства за чистење.Номинална напон : DC12 V.Производ моќ : 120 W.Оперативен радиус : 5m (должина на к

Замена на РаботУбедливо четки.Достигнува по рабовите за да се отстрани нечистотијата, прашина и остато

★Практична настава : компактна, лесна и лесензакористење мал автомобил или камион со правосмукалка.Гол

ПРЕНОСНИ & CORDLESS ДИЗАЈН : одличен избор за дома и во автомобил чистење 4500 PA МОЌЕН ВШМУКУВАЊЕ : Тоа е повеќе

3 ВО 1:Не се користи само како правосмукалка за дома и во автомобил внатрешни работи чистење, но исто так

Лесен за Користење : им Помага на чистење на било тешко да се едни области Лесен за Користење : им Помага

Употреба : преносни правосмукалка.Предмет Тип : Правосмукалка.Функција : Авто Правосмукалка.Посебни Кар

Тоа може да се користи директно, безжични операција.Тоа може да се користи директно, безжични операција.

Ве молиме да ја проверите состојбата на вашите црева и чистење или замена, ако е потребно.Вклучува Станб

9000 Pa Силна вшмукување.Долго траење на батеријата : 30 дена.Како светлина, како 300g.Мртвите точки да се исчи

Влезниот Напон Заштита, Текст Тековната Заштита И Краток Спој Заштита Можат Подобро Да Се Осигура Безбе

Замена 8 V Апарат Компатибилен за Нечистотија Ѓаволот Брзо Флип 8v Рачни Вакуум BD30010 Дел # 440009122 Текст : 100 V24

10" Случаен Орбитал.Променлива за Контрола на Брзината, 1700 – 3300 ВРТЕЖИ во минута 120 V – 60 Hz 1.0 Мотор.Ергоном

Ги отстранува остатоците во тешко да се постигне места 21 / 2 инчен дијаметар.Дизајниран за детално чисте

Секој BISSELL купување помага да се спаси домашни миленици.BISSELL со гордост го поддржува BISSELL Милениче Виким

Специјално дизајниран мултитекстура четка е доволно тешко да се фати валкано но сепак мека доволно за д

✅Ве молиме заменете го вашиот филтер да се задржи вашата машина свеж и чист.Секоја употреба на било кој

Одговара Модел : Компатибилен со i Robot Roomb i Robot J7+ (7150 / 7550) i7 i7+ i6+ i8 i3+ / Плус E5 E6 E7 робот правосмукалка.Функциј

Please wait...