0
clear
  • Elaina Кожа Ранец
  • -20%
  • -20%
Elaina Кожа Ранец

Elaina Кожа Ранец

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Прегратка трендови со овој елегантен ранец чанта flaunting на еластична кожа, измиени дизајн покачени од страна удобно прилагодливи ремени.Рачно ткаени детали, заедно со bevvy на внатрешните џебови обезбедува вашиот essentials остане безбеден.Топ патент влез за лесен и безбеден пристап.Оваа торба е ткаени пред се лизга џеб со магнетни јазичето за затворање.На внатрешни карактеристики на патент преграда, заедно со уште еден ѕид патент џеб.Постои лизга џеб оддел за внатрешни работи на чанта за дополнителна меморија.Освен тоа, ќе најдете поместена џеб за скутот топ или таблет.Контрола рачка има 6" капка заедно со прилагодливи назад пак ремени.Димензиите на оваа satchel торба се 11" X 4" X 14".Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Прегратка трендови со овој елегантен ранец чанта flaunting на еластична кожа, измиени дизајн покачени од страна удобно прилагодливи ремени.Рачно ткаени детали, заедно со bevvy на внатрешните џебови обезбедува вашиот essentials остане безбеден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

Со гордост дизајниран & печатени во САД.МУЛТИЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книг

【ДИЗАЈН ОПИС】Професионални DIY, поддршка на клиентите прилагодување, fullframe еден двострано печатење, ви

Или подарок на вашето семејство или пријател, татко, мајка, ќерка, син, дечко девојка, најдобар пријател,

Направени од издржлив полиестер и кожа, allinclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец

Тоа Има Голема Флексибилност.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа т

100% Пена СТП Полиестер.Увезени.Патент затворање.Внатрешни работи поместена ipad или netbook ракави со велкро

ВисокоКвалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Нема Повеќе Непријатно Чувс

Материјал Опис Розова Flamingos Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб, Пого

Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Ваши

Како производители на дигитални печатени производи, ние ги следат тековните трендови и ќе ви ги претста

Печатени област е 10 КАРАКТЕРИСТИКИ на мрежа надворешниот оддел за вода во шишиња + лаптоп / таблет сметк

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.5"Х Печатени област е 10.2" 11".Боја во печати : Multicolor.КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, ла

【ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО КОРИСТЕЊЕ & СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ】 На повлекување ранец може да се вклопи во вашиот пове

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Производ Перформанси Ер

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.5"Х Печатени област е 10.2" 11".Боја во печати : Браун Беж.КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вод

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Неш

Материјал : Ранци се направени од супериорен квалитет полиестер и мазна патент.Полиестер материјал е то

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал Опис Сина Морски Живот Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб,

Две сепаратори во главната преграда се лесен доволно за да ви помогне понатаму организира работи.Децат

Тој исто така одговара и на мажите и на жените.Овој водоотпорен перница е добар избор за чување на предм

Можете Лесно Може Да Прашка Тоа Напред И Кога Треба Да Се Работи Во Или Надвор.Погоден За Патување, Учили

Please wait...