0
clear
  • Samsung Electronics 870 ЕВО 2TB 2.5 Инчен SATA III Внатрешни SSD (MZ-77E2T0B/AM)
  • -20%
  • -20%
Samsung Electronics 870 ЕВО 2TB 2.5 Инчен SATA III Внатрешни SSD (MZ-77E2T0B/AM)

Samsung Electronics 870 ЕВО 2TB 2.5 Инчен SATA III Внатрешни SSD (MZ-77E2T0B/AM)

DEN 7199.76

Достапност
Достапно за нарачка

SSD СИТЕ-ЅВЕЗДА : На најновите 870 ЕВО има неоспорен перформанси, сигурност и компатибилност изграден по Samsung е пионерски технологии.ОДЛИЧНОСТ ВО ПЕРФОРМАНСИТЕ : Уживајте професионално ниво SSD перформанси со 870 ЕВО, кој ги зголемува SATA интерфејс граница за да се 560/530 MB/s последователни брзини*, Забрзува пишување брзина и одржува долгорочни високи перформанси со поголем променлива бафер.ПОВЕЌЕ КОМПАТИБИЛНИ ОД било кога : 870 ЕВО е компатибилност тестирани за големи домаќин системи и апликации, вклучувајќи ги и чипсети, матични плочи, NAS, и снимање на видео уреди****.НАДГРАДБА СО ЛЕСНОТИЈА : Едноставно приклучете 870 ЕВО во стандардот 2.5 инчен SATA форма фактор на вашиот десктоп КОМПЈУТЕР или лаптоп и нека се обновува миграција софтвер се грижи за одмор.SAMSUNG ВОЛШЕБНИК СОФТВЕР : Направете вашиот диск работи без проблеми, со зголемена Samsung Волшебник 6 софтвер кој ви помага лесно да управуваат со вашиот диск, се задржи чекор со најновите ажурирања, следи возење здравјето и статус, па дури и подобрување на неговата ефикасност****.Капацитет : 2 TB.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратоврска Ширина : 3.4 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief големина : 10 инчи x 10 инчи; Материј

Апсолутно сè што ви треба!!.Нашата лице боја & лице сјајот оди на мазни и има одлична покриеност ?????????????????

15 инчен Нож(8 cm) 57inch(147cm) Должина ,Моделот Ткиво (Paisley / лента)Вратот се врзува 3.ВРАТОТ се ВРЗУВА Цврсти Сате

????【Двоен нож】Dualсечилото дизајн, користи големи и мали фан ножеви за да креирате целосна и задоволувањ

Вокер Производи Camshaft Позиција Сензор / Вратило Позиција Сензор е изработен да ги задоволи и надмине OE О

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

7 x 4 см Валута џеб : 3.Големина детали : вкупниот обем на оваа монета банкноти колекција книга е 12 x 9.Широк с

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Замена дека течни назабена печат / заптивка.ОДГОВАРА на СУПЕР популарни FORD 8.125" отворањето им овозможув

Досега, сè е во ред, и прекрасен авантура продолжува.Чувајте ги вашите нозе удобен кога вие сте на чело н

Земјата Имиња и Граници.Во потрага по посебни дечко подароци или годишнина подароци за неа?Доаѓа веќе п

♥Чиста бела дава бебето чиста љубов.На bandana bibs за drooling ♥ "Радост и здравје" да го следат каде и да оди.Сек

Совршена како секојдневна чанта но голем за посебни прилики како што се wending, партија ноќ, оваа прекрасн

Неверојатно Разновиден.Овие plushies се феноменална придружници и се совршени за snuggling.Овие plushies веќе долго

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : 17"x12"x3" 24 Слотови Дрвени Види Екранот Случај, 24 голем прегради за чување, одличен случај

Со Thermo Fine затоплување систем изградени во, електрични фрли сетила и соодветно ја приспособува за да ово

100% Microlight.БЛИЗУ НУЛА EMF Нашите електрична ќебе е конструиран за најниска електромагнетна радијација е м

Природни Состојки Eyelash раст серум е безбедно и противалергиски за сите видови на кожа видови, тоа може д

Мерење : пакетот вклучува 2 парчиња Божиќ снежен човек Тремот Светлина Покрива, со Големина приближно.12"

9" Mclane Edger Ножот 9" должина 2" широк со 1 / 2" центар дупка.U.S.Топлина Третираат Пролет Метал / Сина Сенка.Диза

УМЕРЕНА ЗВУК / УЛИЦА СЕРИЈА Улица Серија перформанси исцрпува се дизајнирани за да се зголеми моќта и н

Иста изведба како и вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Искра plug дистрибутер подигне формата и ма

НАЈДОБАР ПОДАРОК ИГРАЧКА : Дете на театар во целина нуди одлична можност за претендираат да играат и да

Please wait...