0
clear
  • Everbeam P1 Соларна Светилка Светлина со Треперење Пламен - Нашите Водоотпорен Отворено Соларни Tiki Факели Доаѓаат Опремени со 96 LED Светилки Кои Создаваат Прекрасен Реал
  • -20%
  • -20%
Everbeam P1 Соларна Светилка Светлина со Треперење Пламен - Нашите Водоотпорен Отворено Соларни Tiki Факели Доаѓаат Опремени со 96 LED Светилки Кои Создаваат Прекрасен Реал

Everbeam P1 Соларна Светилка Светлина со Треперење Пламен - Нашите Водоотпорен Отворено Соларни Tiki Факели Доаѓаат

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите Пламен Всушност Изгледа Реална : пламен ефект на нашата светлина е едноставно неверојатен; Наместо тоа, на 12 или 33 Led диоди како слични отворено пејзаж кога светлата се, ние се стави 96 Led диоди во овој еден; резултатот е ефтина, танцување пламен кој изгледа како вистинска работа.Без Жици Или Комплицирано Инсталација : Нашиот соларен пламен светилка светла отворено може да биде инсталиран во секунди; Едноставно им помогнам на посочи удел во земјата во областа околу вашиот патио, патеката, walkway, градина, пред портата, или било кој друг простор надвор.Се пали Кога сонцето е надвор, тоа ќе се целосно наполнета 8 часа и да се обезбеди 10 часови на траење во текот на летото и 5 часа, во зима; факелот, исто така, се врти и исклучува автоматски.Тоа Може да се Справи со Сите Временски Услови : 43 Овие инчен надвор од сончевиот светла за двор се направени од ултра трајни IP65 водоотпорна пластика; Оваа тешка должност материјал може да издржи сите видови на временските услови, од torrential дожд да екстремен ветар.Купување Денес Со Мир На Умот : Кога цел денес, остатокот увери знаејќи дека сте добивање на врвот на линијата производ што ние стоиме зад; надвор светла соларен погон доаѓаат со 30 Ден Пари Гаранција за враќање и Без Проблеми 2 Година Замена Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

И на работното време и време на полнење ќе биде под влијание на временските услови.Најдобро од сите, не п

Разноврсна факелот на монтирање на палубата менгеме : уживајте во топла сјај на Tiki факелот на вашиот пал

Се продаваат како во собата со една на секоја боја : Зелена, Виолетова, Сина 16оз.текстура стакло tabletop фак

????Треперење Уредување Светла : безбедна алтернатива за вистински "пламен" — Led диоди во светлина фрла бе

1 Ве молиме да го користите копчето pin вклучени во пакетот за да го отклучите / вклучување на сончевата св

Ако најде било каков проблем на нашата фенер,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе повратни информаци

[ Танцување Треперење Пламен Дизајн ] : Eoyizw соларни tiki факели изграденаво Интелигентни IC, значително под

????????【НЕВЕРОЈАТНИ ТРЕПЕРЕЊЕ ПЛАМЕН СОЛАРНИ СВЕТИЛКИ】 : Овој Соларен Пламен Факел Светлина е Безбедна А

Повеќе од Факел : Тоа не е само на факелот, но исто така забавна декорација.Опремени со капи, се користи з

????【Прекрасен Пламен Сончевата Светлина】12 LED Соларни Факели треперење танцување пламен,празничната де

????НЕВЕРОЈАТНИ ТРЕПЕРЕЊЕ ПЛАМЕН СОЛАРНИ СВЕТИЛКИ : Овој соларен пламен факел светлина е безбедна алтерн

ПЛАМЕН ЕФЕКТ се Состои од 96 Led диоди, емитира крајно реални треперење на светлината.Соларен, 2200m Ah батери

Се РЕЛАКСИРААТ ВО ДВОРОТ : победи на дневната топлина преку создавање релаксирачка средина во вашиот дв

ОТВОРЕНО DÉCOR : Овој факел карактеристики стилски метал дизајн и роуз стакло гориво брод, кабриолет...

【Надгради Соларни Светилки Отворено】 : Посветла со Надградена Светилки, Брзо Полнење Технологија со П

Ве молиме бидете сигурни дека соларен панел може да се добие директна сончева светлина, без било засолн

☀【Танцување Треперење Пламен】Сончевиот Пламен Светилка Светла треперење мека и моподобрување на "Ви

Подолго земјата прашање.IP65 водоотпорен танцување пламен соларна светилка светлина бил изграден да го и

Додадете функционална поднесе жалба до вашиот отворено забавни со вистински масло за горење батериски

Материјал : Железо и камен.Количина : Пакување од 2 Факели со 4 со 1 тема : 1) Градината Светилка Големина 66"

????????【НЕВЕРОЈАТНИ ТРЕПЕРЕЊЕ ПЛАМЕН СОЛАРНИ СВЕТИЛКИ】 : Овој Соларен Пламен Факел Светлина е Безбедна А

Комарец Repellency, Факелот Светлина, Tiki Табела Светилка.Grome Табела Факелот ќе го задржи mosquitos и лета далеку.С

????ТАНЦУВАЊЕ ПЛАМЕН Соларни ноќта на Вештерките Светла:Овој пламен факел светлина е безбедна алтернат

????【СОЛАРНА СВЕТИЛКА СВЕТЛИНА СО ТРЕПЕРЕЊЕ ПЛАМЕН】Нашите led светилка светлина танцување пламен е безб

????ПРЕКРАСНИ ТАНЦУВАЊЕ ПЛАМЕН ДИЗАЈН : безбедна алтернатива за вистински "пламен" — Led диоди во светлина

Одлично за уредување на отворен пат, walkway, патеката, тротоарот, патот, пред портата, чекори, дек, двор, баз

????ПРЕКРАСНИ ТАНЦУВАЊЕ ПЛАМЕН ДИЗАЈННа сончевата светлина е многу безбедна алтернатива за вистински пл

Please wait...