0
clear
  • Humminbird HDR650 Во Цртичка Дигитални Длабочина Sounder
  • -20%
  • -20%
Humminbird HDR650 Во Цртичка Дигитални Длабочина Sounder

Humminbird HDR650 Во Цртичка Дигитални Длабочина Sounder

DEN 3443.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа единица доаѓа спакувана со transom планината трансдуцерот.Рамки бои вклучени : Бела, Црна и Хром.Лицето плоча бои вклучени : Бела и Црна.Во Цртичка Дигитални Длабочина Sounder ви дава инстант, сигурен дигитален длабочина читања.Индивидуализира рамки и лицето бои за да се надополни инсталиран величини.Дигитални длабочина читања.Бело и црно лице плочи и bezels вклучени. 600ft длабочина способност.Монтажа хардвер вклучени.Запечатени, вода-доказ дизајн.Оваа единица доаѓа спакувана со transom планината трансдуцерот.Рамки бои вклучени : Бела, Црна и Хром.Лицето плоча бои вклучени : Бела и Црна. 1-Година Ограничена Гаранција.Објектот # 407860-1. Пакувањето на производот : Стандард Пакување Ништо не го отвора умот како ден на водата.И ништо sharpens вашиот фокус како предизвик.Без разлика дали тоа е си поигруваше со следниот трофеј, или да остане еден чекор понапред од конкуренцијата, ние се изгради иновативни технологии за да се фрли нова светлина на светот подолу, тесен вашето пребарување и стави крај на guesswork.Сите така ќе може да се постигне она што ќе дојде тука да се направи.Не потроши фрла.Нема сомневање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

15 инчен Нож(8 cm) 57inch(147cm) Должина ,Моделот Ткиво (Paisley / лента)Вратот се врзува 3.ВРАТОТ се ВРЗУВА Цврсти Сате

Гориво Црево надворешен Дијаметар : 6.Професионалната Инсталација Е Препорачливо, Без Настава Се Вклуче

500+ Шаблони 200,000+ Премиум Слики.Syncs со Microsoft Office Outlook.Печатење и дизајн лесно со нови Avery шаблони.Зачувај за

Чистење : греење, внатрешен капакот на USB греење ќебе може да се преземат надвор,што е погодно за вас да с

Со Thermo Fine затоплување систем изградени во, електрични фрли сетила и соодветно ја приспособува за да ово

А1 : Ова sweatshirt може да се спарување со висок појас leggings / шорцеви / Здолништа / фармерки итн.Деколте : Екипа

✿ 【Инспирација】 : жените свадба прстен сет со Glistening и гламурозна дизајн, овој прстен ќе го освои вашето

100% Microlight да Берберски.Биде удобно и пријатно во секое време и насекаде каде што ви се допаѓаат со својат

Полиестер Смеса.ВКЛУЧУВА : (1) Електрично загревани затоплување ќебе.МАТЕРИЈАЛИ : Направен од неверојатн

Неверојатно Разновиден.Овие plushies се феноменална придружници и се совршени за snuggling.Овие plushies веќе долго

Увезени 50 M Отпорен на Вода 3 Страна Аналогни Лесен Читач.Кварц Движење.Случај Дијаметар : 44.6 mm.Отпорни на

Мерење : пакетот вклучува 2 парчиња Божиќ снежен човек Тремот Светлина Покрива, со Големина приближно.12"

95% Памук, 5% Spandex.Drawstring затворање.Машина За Миење.Големина на : Мал : 4 / 6, Медиум : 8 / 10, Големи : 12 / 14, XLarge : 16 / 18,

Предниот и задниот дел од апликации достапни.Премиум, висококвалитетни резервни компонента.Обезбедува

УМЕРЕНА ЗВУК / УЛИЦА СЕРИЈА Улица Серија перформанси исцрпува се дизајнирани за да се зголеми моќта и н

100% Microlight.БЛИЗУ НУЛА EMF Нашите електрична ќебе е конструиран за најниска електромагнетна радијација е м

????【Двоен нож】Dualсечилото дизајн, користи големи и мали фан ножеви за да креирате целосна и задоволувањ

Вокер Производи Camshaft Позиција Сензор / Вратило Позиција Сензор е изработен да ги задоволи и надмине OE О

Please wait...