0
clear
  • Stelle Жените Bootcut Јога Панталони со Џебови Висока Waisted Bootleg Тренингот Панталони Одблесокот Работа Панталони 30 /31/ 32
  • -20%
  • -20%
Stelle Жените Bootcut Јога Панталони со Џебови Висока Waisted Bootleg Тренингот Панталони Одблесокот Работа Панталони 30 /31/ 32

Stelle Жените Bootcut Јога Панталони со Џебови Висока Waisted Bootleg Тренингот Панталони Одблесокот Работа Панталони

DEN 419.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.STELLE висока waisted bootcut јога панталони : 77%Полиестер, 23%Spandex.Удобен & Мек Материјал.Два странични џебови за чување на вашите пари, телефон и картички.Висок квалитет и 4-начин се водат, не-види-преку материјали.Висока waisted и стомак контрола : Дизајниран со висок пораст, стомакот контрола и рационализација на колковите сечење, нагласи вашата фигура gorgeously.Супер удобно bootcut панталони се совршени за бизнис повик, тренинг, јога, и секојдневна употреба.Рака мие ладно, висат сува, не кајгана.Совршен за јога, вежби, работа, било секојдневен носат. * STELLE, се изговара како /ˈstɛlə/, е алтернативна правописот на Estelle (Стариот француски, латински).И името Stelle значи "ѕвезда". * Роден е во Калифорнија, покренати од страна на западниот брег култура, да бараме да се направи clothings дека се со добар квалитет, удобно, и работат својот пат во вашата секојдневна гардероба. * Ние се обрне внимание на секој детал и да ги слушаме нивните повратните информации за да се обезбеди квалитет, се вклопуваат, и удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

45% Rayon, 51% Најлон, 4% Spandax.Drawstring затворање.Ткаенина е лесен, брз сува, малку еластична, дише и удобно, одржува

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 65% Полиестер, 35% Памук.Увезени.Копче за

STELLE висока waisted bootcut јога панталони : 77%Полиестер, 23%Spandex.Удобен & Мек Материјал.Два странични џебови за чу

►Кожатапријателски Материјал : Дише, меки, лесни, 4начин се водат и невидете на коритото, овие широк нозе

Drawstring затворање.Полесно се вклопуваат од традиционалните поврзана панталони.Contoured хип, бедро, коленото

❤️Забрзана Испорака : 37 Дена.50" _ Должина : 34.98" Големина : XL _ Големина : XLarge _ НАС : 10 _ Половината : 77cm / 30.07" _

74% Памук, 26% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Патент прави промена на бебето пол

STELLE висока waisted bootcut јога панталони : 77%Полиестер, 23%Spandex.Удобен & Мек Материјал.Два странични џебови за чу

45% Rayon, 51% Најлон, 4% Spandax.Drawstring затворање.Ткаенина е лесен, брз сува, малку еластична, дише и удобно, одржува

90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно, подвижен одговара преку колкот и бе

На странични џебови се considerately дизајниран за да се видиме, картичка или други мали gadgets,.Мали (Половината

◆Материјал : се Водат Coton и Полиестер ◆Облека, нега,машина за миење ладно / висат сува / рака мие, се пре

Надворешниот слој е направен од Колумбија е потпис за заштита на ткаенини : комбинација од вода и дамка r

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Патент затворање.КЛАСИЧЕ

90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно, подвижен одговара преку колкот и бе

90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно, подвижен одговара преку колкот и бе

Drawstring затворање.Водоотпорен, дише, и лесни, на GORETEX се Стремат Јакна и Панталони биле победа награди за г

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Се повлече На затвор

затворање ◆Дизајн : Меки, лесни, дише ◆Брза испорака : Рок од 715 дена да пристигне, Забрзана испорака сам

45% Rayon, 51% Најлон, 4% Spandax.Drawstring затворање.Ткаенина е лесен, брз сува, малку еластична, дише и удобно, одржува

Да бидат безбедно и заштитени.Надворешниот слој е направен од Колумбија е потпис за заштита на ткаенини

Please wait...