0
clear
  • Lewmar 140TT 2.2 Kw 3HP Gen2 12v Лак Thruster Композитни Центар
  • -20%
  • -20%
Lewmar 140TT 2.2 Kw 3HP Gen2 12v Лак Thruster Композитни Центар

Lewmar 140TT 2.2 Kw 3HP Gen2 12v Лак Thruster Композитни Центар

DEN 6532.32

Достапност
Достапно за нарачка

Нови.Истиот Ден Превозот на Барање.Најдобра Вредност и Перформанси во својата Класа. 15-Години како премиер решение на услуги.Бесплатни Белата Ракавица Сервис - Само-Праша-Што-Се-Заштита-на-се Тоа.Lewmar 140 TT 2.2 KW Тунелот Thruster - 12 V Модел : 590003 140 TT 2.2 KW Тунелот Thruster - 12 V Lewmar 140 TT 2.2 KW Тунелот Thruster - 12 V Модел : 590003 Не резервоарот да се инсталира, нема протекување и без одржување Високи перформанси 5 сечилото пропелери се даде еднаков брцне во двете насоки Висок интегритет печат Spline управувано елиса, не вози pin се бара Сината кутија електроника спречува злоупотреба и го штити моторот Појачани и земјата спирала bevel степен на пренос за максимална ефикасност и тивка моќ на трансмисија Само ресетирање термо заштита и механичка заштита на сите мотори Избор на Џојстик или екран на Допир Панел контроли Лесно приклучок заедно вклучите врски Минимум силуета центар за непречено проток на вода Елегантни хидро-динамичен дизајн Дебели силна делови над нерѓосувачки челик тело Истата инсталација метод Исто касета печат значење за одржување слободни Нема потреба за анодна 140 TT 2.2 KW Тунелот Thruster - 12 V.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

7" LCD екран осетлив на допир.Не табелата.Cpt100dvs надолу визија трансдуцерот.Стандарден WiFi .Bluetooth конективно

Времето Способен = Бр.Показните Точки / Правци = 20.000 Евра / 100 Водоотпорен Оценка = NONE.Напон Текст Опсег (Volt

Над 140 GPS Координати за Мартин Каунти, Флорида вклучува показните точки за Hobe Звук, Стјуарт, Jensen Плажа, и п

MFG# : SVS460 C SVS460 C Chartplotter 4.3" Екран во Боја со Внатрешен GPS SVS460 C докажува дека не ви треба голема брод или гол

Нови.Истиот Ден Превозот на Барање.Живеат Поддршка : 805 3069642 15Години како премиер решение на услуги.Беспл

Аксиома 7 МултиФункција Прикаже Само.Нема Листи, Нема Sonar 7инчен LCD екран осетлив на допир.Производителот

Стручни Совети на Располагање, ние сме тука да одговориме на вашите прашања.Garmin Стандард Мапирање Луиз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Активни Слики sonar испорачува супериорен јасност и највисока резолуција.слики на риба и структура на под

Please wait...