0
clear
  • Empava 24XWOA01 24 Електрични Еден Ѕид Рерна со Основните Broil се Пече Функции Механички Копчиња за Контрола на Нерѓосувачки Челик, WOA01
  • -20%
  • -20%
Empava 24XWOA01 24 Електрични Еден Ѕид Рерна со Основните Broil се Пече Функции Механички Копчиња за Контрола на Нерѓосувачки Челик, WOA01

Empava 24XWOA01 24 Електрични Еден Ѕид Рерна со Основните Broil се Пече Функции Механички Копчиња за Контрола на

DEN 12719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Отсечени големина : 22.Минимална Коло Прекинато Amperage : 20 Amp.гас cooktops и индукција cooktops.Контрола Тип : Механички Копчиња За Контрола.Лесно да се готви големи оброци со 2.Broil елемент да браун вашите омилени десерти и зеленчук, скриени греење елементи, прави чистење на вашиот печка лесно, се задржи топло функција ви овозможува вашите оброци остане топол и е подготвен да им служи.Големина : WOA01 Капацитет(Cu.Дршката е направен од нерѓосувачки челик натпревар вашата кујна совршено.Ж, кроени димензии - 22.3 кубни нога капацитет, тешки професионален стил полици се цврсти и издржливи, црна керамички внатрешни работи - нуди премиум изгледаат и се чувствуваат, доаѓаат со 5-слој полица да се одржи на скара решетки и на печење послужавник.Производ Големина : 23.Голем рерна прозорецот и халоген осветлување нуди јасна и светла внатрешност, минимизирање на потребата да се отвори вратата за да се провери напредокот, ви овозможува лесно да ги видите статусот на вашата чинија.H, внатрешни димензии - во 17.На ергономски контролните копчиња се дизајнирани за едноставност и леснотија.Внатрешни Димензии : во 17.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【ВИСТИНСКИ КОНВЕКЦИЈА & Total Fry 360 Технологија】 Овој 24 инчен електрични еден ѕид рерна има Вистински Евро

2 отстранлив Рерна полици за лесно чистење и 4 прилагодливи рек позиција да се приспособат на различни г

2.2 сертификати.ft.капацитет овозможува подготовка на семејни оброци во компактен простор.Програмабилни

4.6 Сертификати.Ft.Капацитет.Дури И Печење Технологија.РотирачкиBroil Контрола На Температурата.Димензии (WH

На GASLAND Готвач електрични ѕид рерна се апарати кои се бара професионален лиценциран техничар за инстали

Со 2 години НИ се базира производство ограничена гаранција, двојки вообичаените индустрија гаранција з

Уште двоумејќи?Проверете Empava електрична индукција или гас cooktop, како и.3 Сертификати.Вграден тајмер (до 12

W10803991 Замена Спектар Рерна Одбор За Контрола.Овој дел го заменува следниве W10803991, AP5982837, WPW10532437, W10286213, W105324

Гас ѕид рерна со електронски палење 34 1 / 8" H x 22 3 / 8" W x 23" Д исечок димензии собере многу постоечки кујна пр

Гас ѕид рерна со електронски палење 34 1 / 2" висина одговара на многу популарни cutouts.Продолжи висина до 39" с

Gasland готвач е основна електрична 24" еден ѕид печка е за вечера за двајца или големи семејни собири.Капка

Оваа Core Centric Remanufactured Ѕид Рерна Одбор за Контрола Замена за Џакузи W10532438 / WPW10532438 е компатибилна со следни

Покрај тоа, голем рерна прозорец нуди јасна и светла внатрешност, која лесно можете да го видите статусо

ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и работна вклучени на производи кои се користат за нормален,

8функција изграденаво еден електрични ѕид рерна.Карактеристики електронски копчиња и контроли со часо

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по прои

Производ Големина : 30 во [КОНВЕКЦИЈА ГОТВЕЊЕ] Готви храна што побрзо дистрибуира топол воздух еднакво на

Ве молиме контактирајте со нас откако ќе нарачате ????【Димензии】имаме поддршка на корисниците на тимот

Please wait...