0
clear
  • SHLAX&КРИЛО Солидна Боја Сива Mens Neckties Свила Врски Бизнис Костум
  • -20%
  • -20%
SHLAX&КРИЛО Солидна Боја Сива Mens Neckties Свила Врски Бизнис Костум

SHLAX&КРИЛО Солидна Боја Сива Mens Neckties Свила Врски Бизнис Костум

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Свила.Оваа опција се вклучува еден џеб квадратни.НЕ пред-врзан.Се одликува со уредни една пластична кеса.Џеб плоштадот големина : 12.6" x 12.6".Тоа е полна големина џеб плоштадите и нема да слајд надолу во вашата јакна џеб.Можете лесно може да се свитка секое форми ви се допаѓа.Солидна боја џеб плоштадот е најпознатите разноврсна.Тоа може да се носи со секој без претходно познавање на моделот мешање и појавување.Дали сте во потрага да се облекуваат за на работа, важна презентација, интервју или некоја свадба, солидна боја џеб квадратни ќе се осигура дека трик добива готово и дека вашиот ансамбл изгледа добро се стави заедно.Секој господин треба да поседуваат најмалку неколку солидна боја џеб квадрати за нивната гардероба.Нашите производи се жакард ткиво на високо-квалитетно, навремено отпорни на свила.Обрасци се исткаени директно во врзуваат за време на производство, не се печатени или бојосана на врвот на ткаенината, за признавање поостри контраст и повеќе живописни бои.Високата густина свила и дебели interlining се обезбеди силна, долготрајна јазли.Ние првично беше основана во 2008 година. Ние го носат најдобар квалитет и дизајни на neckties, џеб плоштади, lapel цвеќиња, и cufflinks.Ако сте шопинг на интернет за квалитет mens додатоци, ние дефинитивно имаме она што го барате.Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите објекти во голема цени, во меѓувреме со исклучителни услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овие врски имаат квалитет кој може да се почувствува.) за да изберете од, може да се најде на повеќето дом

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Продавница нашите ReppШари Врски за да ја видите целата тековна колекција.Одете на Вашите Нарачки да запо

100% Полиестер.Премиум Tartan Проверете Стилови Ткаени Микрофибер машка Вратоврска.Ширина : 8 см / 3.15 инчи, Д

Увезени.Стандард Вратоврска Должина : 56 инчи.Ширина : 3.5 инчи (во најширока точка).Страна направена во Вел

Наоѓање на вистинската боја за вашата свадба cravats може да биде начин да се врзуваат вашата свадба partys ст

Микрофибер,Полиестер,Сатен.НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ : Пролет Идејата е 100% микрофибер полиестер врски се целос

100% Памук.Памук обвивка.Вратоврска затворање.Слаби Врски За Mens, БРЕНД ИМЕ : Дан Смит,Продавница Име : машк

Микрофибер.Вклучува 1 вратоврска поединечно завиткани во една пластична ракав за заштита од брчките и н

Микрофибер,Полиестер 100% Микрофибер Полиестер, Лесно се Чистат со влажна крпа.Совршен подарок за автомо

Вклучува 1 вратоврска поединечно завиткани во една пластична ракав за заштита од брчките и нечистотија.

свила.Произведено во САД.Една ода на нашите храбри предци, и можеби повеќето патриотски изјава уште.Сит

Микрофибер,Полиестер,Сатен.НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ : Пролет Идејата е 100% микрофибер полиестер врски се целос

Луксузен сатенски финиш дава оваа вратоврска мало сјај.Стандардна Ширина 3 и 1 / 2 Инчи широка право пред

Денес, ние се стремиме да го унапреди нашиот уникатен бренд на облека, со спојување на нашите класично bol

Безвременски и Мода Plaid Вратоврска Е Совршен За Правење Одличен Прв Впечаток.Бренд : Lovacely.Вие нема да бид

Микрофибер,Полиестер 100% Микрофибер Полиестер, Лесно се Чистат со влажна крпа.Совршен подарок за автомо

100% Полиестер.Премиум Tartan Проверете Стилови Ткаени Микрофибер машка Вратоврска.Ширина : 8 см / 3.15 инчи, Д

Нашите рачно изработени врски се сигурни да се биде хит со било каква формална носат колектор ✔️ MAROON БУ

Современиот човек треба dapper и елегантен пресврт на традиционалните вратоврска за нивната гардероба ✔

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Свила.Оваа опција се вклучува еден класичен големина вратоврска и еден џеб квадратни.НЕ предврзан.Се од

Ве молиме внимание : Поради рачни мерења на локации, може да има отстапување постои, се надевам, ќе може д

Најдобар Ден Смит додатоци и подароци за мажи.Ви благодариме за вашата поддршка!.Повик Слаби Вратоврска

Ви благодариме за вашата поддршка!.Таму може да се некои навремено по пакување, тоа може да биде лесно да

Безвременски colorway и архитектонски ленти се направи овој додаток растрчани и смел.Repp & Regimental Ленти Во ова

100% Полиестер.Мерки 20" од врвот на куп на совет на вратоврска 3.5" Ширина.Изработени од 100% Полиестер.Светли

Микрофибер.Вклучува 1 вратоврска поединечно завиткани во една пластична ракав за заштита од брчките и н

5 cm) ширина на својата најширока поени тоа е потенок од традиционалните вратоврска; должината е 58" (147cm) од

Please wait...