0
clear
  • FONHCOO Клип на Сина Светлина Блокирање Очила Женска Mens 2 Пакет Над Рецепт Очила Frameless Леќа Анти напрегање на очите Главоболки Компјутерски Очила (Транспарентна&Жолта ?
  • -20%
  • -20%
FONHCOO Клип на Сина Светлина Блокирање Очила Женска Mens 2 Пакет Над Рецепт Очила Frameless Леќа Анти напрегање на очите Главоболки Компјутерски Очила (Транспарентна&Жолта ?

FONHCOO Клип на Сина Светлина Блокирање Очила Женска Mens 2 Пакет Над Рецепт Очила Frameless Леќа Анти напрегање

DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Боја : Транспарентна & Жолта Сина Светлина Блокирање На Леќа.Обезбеди сите-ден за заштита на вашите очи.Без разлика на тоа е целосна рамка, половина рамка или рим-помалку.Компјутерите, ТВ и мобилен телефон ќе произведува штетни сина светлина, користат компјутер и телефонот долго време ќе предизвика очи губење на фокусот, визија добивање нејасно, замор, главоболка, итн.Тоа е одлична идеја да се задржи еден од нив во вашата канцеларија и дома, или да ги споделувате еден до вашите пријатели или семејството.Ќе се стави без стрес на вашиот нос се обезбеди удобност за долги периоди на време!Што е уште поважно, силикони нозе покрие можат ефикасно да се заштити вашиот објектив од гребење, и зголемување на триење за да се спречи лизгање.Најдобар подарок за родителите, пријателите, високи и себе си. ????【Безбедност & Гаранција】– Кога нашите клиенти добиваат clip-за очила, ако има каков било квалитет проблем, корисниците може да се врати и се враќа. ????【Clip-за Дизајн】- Тоа е лесно да се клип на нашата сина светлина филтер леќа над вашиот рецепт очила за работа, игри, или да пребарувате на PC, таблети, паметни телефони, ТВ или во близина на канцеларијата на LED светла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чистење : греење, внатрешен капакот на USB греење ќебе може да се преземат надвор,што е погодно за вас да с

SSD СИТЕЅВЕЗДА : На најновите 870 ЕВО има неоспорен перформанси, сигурност и компатибилност изграден по Samsu

Совршена како секојдневна чанта но голем за посебни прилики како што се wending, партија ноќ, оваа прекрасн

УМЕРЕНА ЗВУК / УЛИЦА СЕРИЈА Улица Серија перформанси исцрпува се дизајнирани за да се зголеми моќта и н

Досега, сè е во ред, и прекрасен авантура продолжува.Чувајте ги вашите нозе удобен кога вие сте на чело н

100% Microlight да Берберски.Биде удобно и пријатно во секое време и насекаде каде што ви се допаѓаат со својат

100% Microlight.БЛИЗУ НУЛА EMF Нашите електрична ќебе е конструиран за најниска електромагнетна радијација е м

Свила.Вратоврска Ширина : 3.4 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief големина : 10 инчи x 10 инчи; Ма

Доаѓа во 2 родовонеутрални забава отпечатоци 2ПАКЕТ : 2 ПредИзми Унисекс Памук Муслин Burp Облека со Snap коп

А1 : Ова sweatshirt може да се спарување со висок појас leggings / шорцеви / Здолништа / фармерки итн.Деколте : Екипа

15 инчен Нож(8 cm) 57inch(147cm) Должина ,Моделот Ткиво (Paisley / лента)Вратот се врзува 3.ВРАТОТ се ВРЗУВА Цврсти Сате

【Надгради 5 Led Светла Батеријата режим : Користете 2 парчиња AAA Батерии(Не се вклучени) во текот на ноќта и

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : 17"x12"x3" 24 Слотови Дрвени Види Екранот Случај, 24 голем прегради за чување, одличен случај

Замена за Шофершајбната за Миење Црево Тоа може да го заземе местото на вашиот стареење црево,поврзете

Отстранување Алатка овозможува удобно се одржи и оптимална потпора кога работат во тесна и тешко да се

Вокер Производи Camshaft Позиција Сензор / Вратило Позиција Сензор е изработен да ги задоволи и надмине OE О

500+ Шаблони 200,000+ Премиум Слики.Syncs со Microsoft Office Outlook.Печатење и дизајн лесно со нови Avery шаблони.Зачувај за

9" Mclane Edger Ножот 9" должина 2" широк со 1 / 2" центар дупка.U.S.Топлина Третираат Пролет Метал / Сина Сенка.Диза

Please wait...