0
clear
  • Подароци за Бабата Дедото од Внука Внук - Grandkids Слика Рамка за Баба Дедо Баба за Мајки Ден Татковци Ден баби и Дедовци Ден Роденден на денот на Благодарноста Божиќ
  • -20%
  • -20%
Подароци за Бабата Дедото од Внука Внук - Grandkids Слика Рамка за Баба Дедо Баба за Мајки Ден Татковци Ден баби и Дедовци Ден Роденден на денот на Благодарноста Божиќ

Подароци за Бабата Дедото од Внука Внук - Grandkids Слика Рамка за Баба Дедо Баба за Мајки Ден Татковци Ден баби

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПОДАРОЦИ ЗА БАБАТА ДЕДОТО : слика рамка е направен од висок квалитет на дрво, заврши со рачно изработени слатка string срце - направени со памук линии, убава уметност зборови дизајн - страна страна страна или милји освен Grandkids се секогаш блиску до срцето, совршен подарок за бабата дедото grandkids да покаже колку ти ги сакам.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Оваа слика рамка мерки за 13.5"х5.5", доаѓаат со 6 дрвени клипови и 2 од јута јажиња, лесно да висат на ѕидот.Одговараат на 4x6" и било помала големина фотографии!Тоа не е само голема баба подарок, но исто така дома декор знак да снимате слатка приказна помеѓу вас и вашата сакана баба и дедо.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : фото носителот може да се промени фотографии лесно секогаш кога сакате, и одговара за уметнички дела или занаети, отпечатоци, картички и сл.Атрактивен дизајн, натпревар многу дома декор стилови, prefect декорација на куќа, дом, кујна, ќе додадете нов живот на вашиот простор.ИДЕАЛЕН ИЗБОР КАКО ПОДАРОК : Симпатична декорација дизајн направи фото рамка совршен подарок за баба, баба, дедо, дедо, соседи, пријатели.Идеален за Роденден, Мајки Ден, Татковци Ден, баби и Дедовци Ден, Божиќ, Valentine, денот на Благодарноста, Housewarming, Годишнина, Нова Година, Свадбата, Вљубените и други манифестации. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Испраќаат во безбедно пакување за агол до агол заштита.Ако било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние се обезбеди 7x24 услуга.Само добиете една за вашиот сакан бабата или дедото, снимање среќен момент во животот!.Боја : баба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Едноставна, класична фото рамки достапни во сребрена или црна.Приказ на уметноста и фотографија, отпеча

АНТИЧКИОТ ДИЗАЈН : Прекрасни линија во зелена и златна потресени текстура покажува подобро нивоа и дава

Тоа е голема како ѕид оркестарот за свадба годишнина, роденден,дипломирањето партија, и така натаму.Ов

Сребро Позлатен Рамка.Се вртат Оркестарот срца и "Ангажирање", "Љубовта е Пациент" и "Љубовта е Љубезна".Б

Карактеристики на обложени хартија покрие 41 / 2x21 / 2 инчи прозорецот на предната страна.Содржи 36 џебови.С

Се вклопува во 18x36 инчен Фотографии и може да се монтира вертикално или хоризонтално, Реалната големина

【СООДВЕТНА ДИМЕНЗИЈА】 ширина на 12 од 18 рамка калапи е 0.78 инчи 12x18 рамки се погодни за 12 инчи од 18 инчи фо

Назад и easel на рамката се направена од еколошки одржлив дрво, одржување на сигналот и стабилноста на рам

Смола.Страна направена со солидна висока јачина смола (нов за 2021).Двојно двострано 3 M Магарешки пена лен

Врвен квалитет од природно дрво.Врежани (врежан, не се печатени).Ориентација Опција : Хоризонтална (Пејз

СОБРАНИЕТО Е ПОТРЕБНО.Галерија стил страна на вчитување рамка.Висока прецизност компоненти кадар заед

Новата Црна, Сребрена Бургундија, Раскошен Калапи Фото рамка со надворешни Рамка димензии : 13 x 16 инчи, со

Секоја рамка доаѓа со и easel поддршка и виси хардвер за табела врвот или на ѕид екранот.Нека вашата приказ

СОБРАНИЕТО Е ПОТРЕБНО.Галерија стил страна на вчитување рамка.Висока прецизност компоненти кадар заед

Совршен за правење идеална housewarming подарок, денот на Благодарноста, Божиќ подарок за вашето семејство и

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : 8x10 Слика Рамка направени за да се прикаже 8x10 инчи слики без Мат или 5x7 инчи фотографии

8 Од 10 рамка.Сребро позлатен; не користете абразивни средства за чистење кои може да нула и досадна метал

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Златна Боја Алуминиумски Фото Рамка, со Калено Вистински Стакло (1 Пакет ).ГОЛЕМИНА : 16x20

Вооружени со 15 автоматско производство линии за PS рамка на горивото и 100 парчиња од термички трансфер пе

СОБРАНИЕТО Е ПОТРЕБНО.Галерија стил страна на вчитување рамка.Висока прецизност компоненти кадар заед

Please wait...