0
clear
  • Sanuk Мажите Vagabond
  • -20%
  • -20%
Sanuk Мажите Vagabond

Sanuk Мажите Vagabond

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Платно.Увезени.Гумен ѓон.Произведено во САД или Увезуваат.Најдете насмевка на тротоарот сурфер кој започна сето тоа!.Вие нема да имаат една грижа во светот во Vagabond од Sanuk.Тоа карактеристики чевли горниот дел со една сандала дното нуди комплетна удобност со малку дополнителна заштита.Ќе љубов сè за овој изми платно чевли, тој, сандаладвојна еластична goring за лесно вклучување/исклучување, опуштено-outdoorsy стил, како и високо-абразија гумени outsole, само да споменам неколку.Стр.кога('A').извршување(function(A) { A. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.скролувајте(0, податоци.проширувач.$проширувач[0].offset Top-100); }); }); Sanuk започна со сурфери во јужна Калифорнија, во доцните '90-тите години кои беа во потрага за обувки кои рефлектираат нивните ненаметлив начин на живот.Основачот Џеф Кели беше разочаран да ја видите малку селекција во категорија на обувки дека станале негови главни чевли главен : флип пропадне.Џеф отсекогаш бил заинтересиран за обувки и со малку помош од неколку пријатели Sanuk беше роден.Години подоцна, Sanuk бренд уште испорачува од обичните, квалитет на производот да сурфате и специјализирани продавници секоја сезона и помогна да се донесе флип-flop категорија, од летото само објект на нешто носи целата година.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Повлекување на Затворачи.Удобноста Бои Суичери.Нашите Дуксери за Жените Се Удобни и Лесни за да се Задр

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

【Надгради 5 Led Светла Батеријата режим : Користете 2 парчиња AAA Батерии(Не се вклучени) во текот на ноќта и

???? 【Дијамант сликарство колекции】Size 12 инчи x 16 инчи (30 см x 40 см), некои дијамант слики, убави модели и иск

100% Оптоварување тестирани.Лесно да се инсталира.Обезбедува како нов волан.Дизајниран да се намали стре

Оваа единица доаѓа спакувана со transom планината трансдуцерот.Рамки бои вклучени : Бела, Црна и Хром.Лицет

Секоја светлина лента има ултрасветли Led диоди да се направи на другите јасно да забележите на вашиот ав

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Боја : Транспарентна & Жол

Вокер Производи Camshaft Позиција Сензор / Вратило Позиција Сензор е изработен да ги задоволи и надмине OE О

Замена дека течни назабена печат / заптивка.ОДГОВАРА на СУПЕР популарни FORD 8.125" отворањето им овозможув

⚙️2021 Најновата Надградба на 12во1 МАТИЧНИ Робот⚙️ : 12 различни градење на роботи може да игра во било ко

Двете бројки се од типот плоча на вашиот стар турбополнач.Ова се Вози Вратило Собранието ќе одговара 20032

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : 17"x12"x3" 24 Слотови Дрвени Види Екранот Случај, 24 голем прегради за чување, одличен случај

500+ Шаблони 200,000+ Премиум Слики.Syncs со Microsoft Office Outlook.Печатење и дизајн лесно со нови Avery шаблони.Зачувај за

Досега, сè е во ред, и прекрасен авантура продолжува.Чувајте ги вашите нозе удобен кога вие сте на чело н

Полиестер Смеса.ВКЛУЧУВА : (1) Електрично загревани затоплување ќебе.МАТЕРИЈАЛИ : Направен од неверојатн

Обезбедува совршено се вклопуваат со не протекување и исто така ги отстранува учениците и менгеме марк

Please wait...