0
clear
  • NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА Течни Велур Крем Кармин - Гроздобер, Слива Со Mauve Полугласно
  • -20%
  • -20%
NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА Течни Велур Крем Кармин - Гроздобер, Слива Со Mauve Полугласно

NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА Течни Велур Крем Кармин - Гроздобер, Слива Со Mauve Полугласно

DEN 156.00

Достапност
Достапно за нарачка

МАТ ТЕЧЕН КАРМИН : Кукла вашите усни во високо влијание боја со NYX Професионална Шминка Течни Велур Крем Кармин.Изненадувачки долго-носи мат финиш е само еден удар далеку со овој кадифен течен кармин.ДОЛГОТРАЈНИ КРЕМ БОЈА : на Располагање во смели нијанси, оваа супер-пигментирани течни мат кармин е мека и кадифена исполнет со негување на масло од авокадо & Витамин Е за долго-носи, крем мат кармин во боја.УСНА ПРОИЗВОДИ ЗА СОВРШЕН POUT : Кукла вашите усни во кадифен, крем, совршенство!Обидете се нашата целосна линија на усна производи, вклучувајќи кармин, усна сјај, усна крем, усна лагер и путер сјај.Без СУРОВОСТ КОЗМЕТИКА : Ние веруваме животни припаѓаат во нашите раце—не во лабораторија.Сите наши шминка е сертифициран & признати од страна КАРТАТА е како суровост-слободен бренд.Ние не ги тестираме сите наши производи врз животни.ОТКРИЈТЕ NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА : Обидете се сите наши професионална шминка и убавина производи денес, од сенки, eyeliner, маскара & лажни трепките да кармин, фондација, буквар, руменило, bronzer, четки и повеќе.Боја : Гроздобер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

❤️【Течен Кармин Поставите】3 Pcs мат течен кармин сет се состои од различни комбинации на бои.Се создаде

Тетоважа кармин направен со природна состојка,Додадете усна боја формула, светла и трајна боја.Тетоваж

Долготрајни / Kissproof / Waterproofs.Сомот Мат, Високо заситени, Високо пигментирани, Лесно да се носат.Како да го

Сет од 12 Мода омилен трендовски мат кармин бои.Врз основа на најновите истражувања на најдобро продаван

✅【Мат Усна Сјај】 6 бои вино кармин поставите има високо боење функција, можете лесно да креирате усна с

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Долготрајни се носат.Максимизиран боја влијание.Остава усна мека и крем мазна.Некоја иновација во карм

уверение вегетаријанска од страна на Вегетаријанската Акција Програма (2021)уверение суровостбесплатно

0.10 оз.Една богато пигментирани мазна и свиленкаста мат усна боја која обезбедува 14 часа континуирано се

Направени од висококвалитетни материјали, трајни, нетоксични, безбедно, еколошки, перат, погоден за 12.1 mm

Опис На Производот : .Име на производ : 6pcs мини ѕвезда мат кармин поставен, симпатична шминка, женската ко

Високо влијание.Крајната изјаваизработка на кармин.Бестежин, високо влијание долготрајна боја, со сате

Часа носат + Влага заштита во еден кармин.Влагабогата формула.Се одразува светлината за да заличи на изм

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

????【3 pack Lipstick Поставите】 : 1 x Алое Вера Желе Кармин(на Забите) / / 1 x нежно безбоен Кармин / / 1 x безбоен Ка

Појавата на мат кармин поставите усвојува дизајн на слушалка кутија, што е исклучителна и лесно да се но

6 PCS CHARMIING МАТ ТЕЧЕН КАРМИН ПОСТАВИТЕ Мултибои Течен Кармин ,Не држи чаша ,долготрајни и водоотпорни,лесн

На Crème Продавница е течен кармин суши сведува на кадифена, мат финиш кој трае долго без напукнување или f

На Crème Продавница е течен кармин суши сведува на кадифена, мат финиш кој трае долго без напукнување или f

Да биде меѓу првите да се обиде тоа.Прекрасна боја.Зголемува сјај.Изгледа и се чувствува неверојатна со

Металик усна сјај : На пенливи усна боја создава луксузен ефект, и кадифен четка глава може да биде лесно

Во случај на контакт со очите, веднаш исплакнете со вода.Пакет се Вклучени 1 x Усна Бруто Роуз Корални 1 x

MAC Кармин Ретро Мат 705 Рамни Од Прекрасен.Типот на кожата : Нормален.Купи MAC Кармини MAC Кармин Ретро Мат 705

1 Грациозен фитинг формула која лесно се придржува до усните моментот на високообоени бои се применува

Се богати, за задоволување на боја со COVERGIRL ColorlicioКармин.Овој кармин користи претрупан, хидратантна форм

Please wait...