0
clear
  • ZM 10 Шминка Светлина Dimmable 7.5 W 3200-5500K USB Десктоп Прстен Светлина, Убавина Нокти Тетоважа Салон Осветлување, YouTube Видео во Живо Стриминг Светлина, Вклучува Монтажни Огле
  • -20%
  • -20%
ZM 10 Шминка Светлина Dimmable 7.5 W 3200-5500K USB Десктоп Прстен Светлина, Убавина Нокти Тетоважа Салон Осветлување, YouTube Видео во Живо Стриминг Светлина, Вклучува Монтажни Огле

ZM 10 Шминка Светлина Dimmable 7.5 W 3200-5500K USB Десктоп Прстен Светлина, Убавина Нокти Тетоважа Салон Осветлување,

DEN 1031.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Прилагодливи】за Да ја прилагодите јасноста на боите и боја температура од ротирачко копче. 【Монтажни Огледало】Доаѓа со 6-инчен вртливата шминка огледало,ги има две-двострано со 1 X и 3 X зголемување.· Забрането изложеност и дожд.Совршен додаток за шминка уметници.Тоа е лесно да се носат и може да се користи во салон, биро, во затворени простории и на отворено. 【Повеќе се Користи】совршено се пополни светлина за шминка, нега на кожата, Facebook live убавина видеа, You Tube видеа, портрет фотографија, видео разговор, во живо стриминг, производ на екранот, итн.5 W излезната енергија, ниска моќност на косата и долг животен век.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат ПРИРАЧНИК за Помош.Поддржува безжична музика стриминг преку нови Blue

Појачани и зацврстен хром vanadium челик.Еден раце реверзибилна ratchet механизам.Позитивни штекер механизам �

100% Богородица човечка коса.Без синтетички влакна или животински влакна се меша.Голема трајност.Трае и д

ADIDAS ЗА i PHONE i Phone XR; i Phone 6 / 6s / 7 / 8 / SE / 2 G; i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max; i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max; и i Phone 13 / 13 Pro / 13 мини.adidas до�

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднак

Овој случај е само компатибилни со i Phone 11 ПРО.НЕ се компатибилни со i Phone 11 или 11 ПРО MAX.На adidas i Phone 11 Про слу

16 Канал Видео Recorder DVR Функција : Поддршка Live View, Складирање, Репродукција до 16 HDTVI / Аналогни / Аналогни HD

Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!.Одличен за изградба, тешка индустрија употреба, или како

[Отворен уво Audio] : Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика.�

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1.Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Massey Фергусон 3425, 3435, 3445, 3455 100% сосема нов и �

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Please wait...