0
clear
  • NST Slingshot Целна Фати Кутија,Прашка Снимки Свитлива Целна Кутија со Муниција Случај Пракса Slingshots Silencer за Катапулт Лов Снимање Пракса Конкурентна Игра Бикови
  • -20%
  • -20%
NST Slingshot Целна Фати Кутија,Прашка Снимки Свитлива Целна Кутија со Муниција Случај Пракса Slingshots Silencer за Катапулт Лов Снимање Пракса Конкурентна Игра Бикови

NST Slingshot Целна Фати Кутија,Прашка Снимки Свитлива Целна Кутија со Муниција Случај Пракса Slingshots Silencer

DEN 1411.20

Достапност
Достапно за нарачка

✔ДИГИТАЛНИ МАСКИРНА ТКАЕНИНА-Висок животен век, не исчезнува, отпорност на работата, отпор да се борат. ✔ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ-за Тоа може да се користи за да се избегне отпад.Не грижете се, за да не имаат доволно челични топки во секое време, можете да вежбате снимањето во било кое време.НАЈДОБАР ПОДАРОК : slingshot целна кутија е многу добар дар. ✔ЛЕСНО да се НОСАТ-Свитлива и лесно да се носат, погодна за внатрешна и надворешна пракса.Не е лесно да се деформирани : стандард 3.7 мм дебел скелет е донесен, и цврст не е деформирано. ✔ ЧЕТИРИ ТОЧКИ за СУСПЕНЗИЈА - Четири суспензија ремени на врвот за да се сместат повеќе снимање средини. ✔ПАКУВАЊЕ ЛИСТА-1pcs Целна Кутија,1 влакна slingshots bullseye,1 Тампон крпа,50 челични топки,ги Исполнуваат додатоци потребни за slingshot снимање пракса на едно време, уживајте во радоста на снимањето slingshot.Куршум кутија ви помага да стане господар на снимањето slingshot, среќен пукање!Димензии : 30cm x 30cm x 30cm (11.8 во×11.8 во×11.8 во), по виткање, тоа е 30cm x 30cm×2cm (11.8 во×11.8 во×0.78 во).Име : slingshot target Color : camouflage Weight : 1.3 lb (586g).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

* Цврстата структура е основниот фактор кој ќе ви овозможи да добиете точни целта.МУЛТИ ЦЕЛ : Не само заб

Please wait...