0
clear
  • Т Tulead Гума, Дрво, Мебел Нозе Каучот Нозе Троседот Кабинет Гардероба Bookcase Стол Табела Нозе Мебел Нозе 10см/3.94 Висина,Pack of 4
  • -20%
  • -20%
Т Tulead Гума, Дрво, Мебел Нозе Каучот Нозе Троседот Кабинет Гардероба Bookcase Стол Табела Нозе Мебел Нозе 10см/3.94 Висина,Pack of 4

Т Tulead Гума, Дрво, Мебел Нозе Каучот Нозе Троседот Кабинет Гардероба Bookcase Стол Табела Нозе Мебел Нозе 10см/3.94

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Пакет Содржина : 4 x Мебел Дрвен Нозете(Тука не се вклучени монтажа hardwares). ????Висина : 10см/3.94". ????Совршен за кабинет,ТВ кабинет,чевли кабинет,каучот,гардероба,bookcase. ????Направени на здрав гума, дрво,исклучителна текстура,јасно жито шема,издржливи. ????На згусне мебел,со нозе, со елегантен и свечена стил,најдобар избор за дома,хотел,resteraunt.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Производ Димензија】 Завртка дупка спецификации : М8; Прилагодување завртка спецификации : М8*18; База ди

Сет од 4, ½ инчен цевка табела нозе; комплет доаѓа со сите цевки, фитинзи и хардвер потребни да се соберат

■ Применливи Прилики : на Niture Нозе Се Погодни за Различни Стилови на Niture, Погоден за Тв Кабинети, Кафе Ма

Гума дрво квалитет, вистински материјал, висока цврстина, еколошки боја, антикорозија, цврсти и издржли

Пакет количина : 4 пакет.Дијаметар : 1 1 / 8 " Мин.висина : 4 3 / 8 " Макс.висина : 4 3 / 4 ".Монтажа на панел : Челичен П

Направени од висококвалитетни материјали, обезбедување на квалитет, цврсти и издржливи, силен капаците

Пакет се Вклучени : Компјутери x Биро Нозете (Други додатоци не се вклучени).Направен од висок квалитет н

Добро за подови : На Израмнување Нозе е вид за сите видови на подови, вклучувајќи,дрво,дрвени предмети,по

) Ве молиме овозможи мало димензионални отстапување и благо, хроматските аберации, ви благодариме за ва

Лесно да се инсталира, сместени на дното на секоја нога за да се спречи гребење на подот.Реконструирам и

Замена на старите нозе со своите нозе, за да се направи вашиот мебел уникатен и препознатлив.Пакет се Вк

Само треба да се отстрани стариот мебел нозе и инсталирате нов еден.По повтори полирање и полирање, подо

Стојат цврста и силна вчитување капацитет,да те направи мебел може да се користи за години.Нозете се исп

ЕДИНСТВЕНИ ДИЗАЈНИРАН — средината на Овој век модерен стил дрвени нозе е специјално дизајниран од стра

На капацитет на четири поддршка на нозе е 1000kg.Клиентите се Бог.Заштита дизајн : дебела гумени нозе, еколо

????Пакет Содржина : 4 x Злато мебел нозе, со завртки ????Големина : 111x111x80mm / 4.37"x4.37"x3.15"(Dxšxv); Дебелина : 1.4 mm / 0.06"..

Направени на притисок алуминиум материјал, обезбедување на издржливост, сигурност и товарот капацитет.

ОТПОРНИ НА КОРОЗИЈА : Печени боени површински третман помага да се создаде единствен, издржливи завршни

[Се изјасни] : Подобрување на вашиот декор и да се создаде естетски префинета, уникатна чувство во вашиот

【СИЛНА носивоста】врвот мал правоаголник монтажа плоча се обезбеди дополнителна поддршка и зголемува

【Материјал】Прилагодливи нозе се изработени од висококвалитет на железо, антикорозија и анти ' рѓа, Нај

РАЗЛИЧНИ USAGE Овие нозе може да се користи како DIY проект, одговараат на различни мебел проекти, вклучува

Please wait...