0
clear
  • Антена за 4G Мрежа Картичка/Verizon/AT&T Сигнал Бустер за Мобилен Телефон 4G LTE
  • -20%
  • -20%
Антена за 4G Мрежа Картичка/Verizon/AT&T Сигнал Бустер за Мобилен Телефон 4G LTE

Антена за 4G Мрежа Картичка/Verizon/AT&T Сигнал Бустер за Мобилен Телефон 4G LTE

DEN 232.56

Достапност
Достапно за нарачка

Антената се подобрува гласовен квалитет, како и 2 G,3 G,4 G податоци.До 12 d Bi на добивка.Стабилна и подобрениот сигнал може да ви помогне да ја промовирате вашата мрежа квалитет, До 12 d Bi на добивка.Лесно може да се поврзани на сигнал бустер.Брзина на AT&T, Verizon, Спринт, Т-Мобиле, НИ Мобилните, Бел, Telus, Роџерс.КВАЛИТЕТОТ МОЖЕТЕ ДА му ВЕРУВАТЕ : Ова Вилсон Електроника Антена вклучува 2 година-производителот гаранција и карактеристики НАС-врз основа на поддршка на корисниците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој сет, направи за подобрување на Chariton Долина Безжична MV440 јачина на сигналот и податоци автопат, вклу

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Овој сет, направи за подобрување на Band Rich R560 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува Wir Eng®'s екскл

Оваа Wide Ant2Лајт™ систем е направен за As GAC55 U (SKU ASUAC55 UWDAL2) и главно се препорачува за на Отворено (Пол) аплик

9 x 22 инчи и тежи 5 Оваа Wide Ant25 G™ сет карактеристики 24 K злато позлатен конектори и антена елементи кои се ц

Собранието е потребно.Овој сет, направи за подобрување на Huawei E5373 јачина на сигналот и податоци автопат,

Овој сет, направи за подобрување на Teltonika RUT538 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден а

ПОГОДЕН ЗА СВЕТОТ ПРЕВОЗНИЦИ : Lintratek 4 бендови сигнал бустер поддржува бенд 28(700 MHz) бенд 5(850 MHz) бенд 2(1900 MHz)

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

Индустриска сила нерѓосувачки челик ЕденнаДвојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри р

Бидејќи Giga MIMO165 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуации каде постојат неколку у

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

Индустриска сила нерѓосувачки челик ЕденнаДвојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри р

МУЛТИКОРИСНИЧКИ — Веднаш подобрување на разговор, текст, и податоци за повеќе корисници и на мобилните

Се користи за монтирање на Вилсон NMO Антената на возило покрив или слична површина.Бара NMO Антена (се про

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

На Giga MIMO165 G™ е направен од осум антени на +45° поларизација и уште осум во 45° поларизација), и е совршен за

На Giga MIMO165 G™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаранци

На Wide Ant25 G™ вклучува една година гаранција период.На Wide Ant25 G™ оперативен фреквентен опсег е 4506000 MHz со вр

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Оваа Giga MIMO5 G™ сет ќе се поврзете директно до Telstra AC790 S, земајќи целосно искористување на својата напредн

На Giga MIMO™ себе мерки 37 На Giga MIMO™ содржи две групи на независни антени (еден сет со +45° поларизација и на д

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Оваа Giga MIMO165 G™ систем е направен за Cisco C819 HG4 GGK9 (SKU NACISC819 HGM165 G) и главно се препорачува за на Отворено (Пол)

Една година производителот со гаранција.На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Please wait...