0
clear
  • 2 Пакет BaoFeng УВ-5R Висока Моќност Tri-Сила Преносни двонасочна Радио 3800mAh Батеријата со 12.99 Инчен ABBREE Тактички Антена
  • -20%
  • -20%
2 Пакет BaoFeng УВ-5R Висока Моќност Tri-Сила Преносни двонасочна Радио 3800mAh Батеријата со 12.99 Инчен ABBREE Тактички Антена

2 Пакет BaoFeng УВ-5R Висока Моќност Tri-Сила Преносни двонасочна Радио 3800mAh Батеријата со 12.99 Инчен ABBREE

DEN 859.20

Достапност
Достапно за нарачка

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGM-UV5 R.Со 12.99 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони.Со 3800m Ah висок капацитет на Батеријата, работното време се повеќе издржливи.Двоен дисплеј / двоен режим на Автоматско Заклучување на Тастатурата,.Пакетот Вклучува : 2 X Преносни радио,2 X Антена,2 X Li-ion батерија пак,2 X LI-ion полнач,2 X Спојувалка за каиш 2 X прашка,2 X Слушалка,2 X User ' s manual,2 X AR-152 A КС Тактички Антена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Совршена како секојдневна чанта но голем за посебни прилики како што се wending, партија ноќ, оваа прекрасн

✿ 【Инспирација】 : жените свадба прстен сет со Glistening и гламурозна дизајн, овој прстен ќе го освои вашето

Претворете го ВАШИОТ ФОТОГРАФИИ ВО НАЛЕПНИЦИ само photo map околу каде што можете да ги пренесете вашите фо

????ИНСТАНТ РЕЗУЛТАТИ!Само Спреј На Филтерот И Исплакнете Го Одземе Почвата!Ќе Го Отстрани Тело Масла, Sunta

100% Оптоварување тестирани.Лесно да се инсталира.Обезбедува како нов волан.Дизајниран да се намали стре

100% Microlight.БЛИЗУ НУЛА EMF Нашите електрична ќебе е конструиран за најниска електромагнетна радијација е м

Предниот и задниот дел од апликации достапни.Премиум, висококвалитетни резервни компонента.Обезбедува

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : 17"x12"x3" 24 Слотови Дрвени Види Екранот Случај, 24 голем прегради за чување, одличен случај

Мерење : пакетот вклучува 2 парчиња Божиќ снежен човек Тремот Светлина Покрива, со Големина приближно.12"

Оваа единица доаѓа спакувана со transom планината трансдуцерот.Рамки бои вклучени : Бела, Црна и Хром.Лицет

Секоја светлина лента има ултрасветли Led диоди да се направи на другите јасно да забележите на вашиот ав

⚙️2021 Најновата Надградба на 12во1 МАТИЧНИ Робот⚙️ : 12 различни градење на роботи може да игра во било ко

Отстранување Алатка овозможува удобно се одржи и оптимална потпора кога работат во тесна и тешко да се

100% Платно.Увезени.Гумен ѓон.Произведено во САД или Увезуваат.Најдете насмевка на тротоарот сурфер кој з

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

Замена за Шофершајбната за Миење Црево Тоа може да го заземе местото на вашиот стареење црево,поврзете

Полиестер Смеса.ВКЛУЧУВА : (1) Електрично загревани затоплување ќебе.МАТЕРИЈАЛИ : Направен од неверојатн

"За 108 Молитва Мала Монистра : 108 е свето број,најчесто 108 монистра,симбол на отстранување на 108 видови на п

500+ Шаблони 200,000+ Премиум Слики.Syncs со Microsoft Office Outlook.Печатење и дизајн лесно со нови Avery шаблони.Зачувај за

Гориво Црево надворешен Дијаметар : 6.Професионалната Инсталација Е Препорачливо, Без Настава Се Вклуче

Совршен налепници за да го персонализирате лаптоп компјутери, Mac книга, графити, Скејтборди, багаж, авто

✔️ Возило Fitment Информации Заменат истрошени термостат собранието на BMW E65, E66, E67, E85, E60, E61, E83, E83, E64, E81, E90, E9

Со Thermo Fine затоплување систем изградени во, електрични фрли сетила и соодветно ја приспособува за да ово

♥ Безбедно и Безопасно Нашите popup оган автобус шатор игра куќа за дете е бесплатно на штетни хемикалии &

Свила.Вратоврска Ширина : 3.4 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief големина : 10 инчи x 10 инчи; Ма

Please wait...