0
clear
  • Olpchee Професионални СТП Кожа Салон Ножици за Чување Носителот Коса за Сечење Shears Организатор Кутија за Фризери Коса Стилист (22x15x3cm)
  • -20%
  • -20%
Olpchee Професионални СТП Кожа Салон Ножици за Чување Носителот Коса за Сечење Shears Организатор Кутија за Фризери Коса Стилист (22x15x3cm)

Olpchee Професионални СТП Кожа Салон Ножици за Чување Носителот Коса за Сечење Shears Организатор Кутија за Фризери

DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка

[Добра за Shears] внатрешноста е специјално дизајнирана со место за ножици да се поправи, може да се држат во шест shears кои се движат од 6.5 7 инчи во должина. [Здрав & Изградени] Направен од СТП кожа и алуминиумски легури, парична казна изработка и исклучителен изглед, издржлив и не е лесно да се скрши. [Мора да Имаат за Салонот & Семејството] Овој професионален режа носител е направен за да се задржи вашата ножици сигурно, безбедно и организирано, одлична за салонот работи и семејство употреба, го заштитува вашиот фризер алатки да бидат оштетени и изгребани. [Лесни & Преносни] Простор за заштеда на дизајн, удобен и лесен за држење во рака.Лесно да се однеси со себе, одговара да се биде дома или патување. [Size & Пакет] Должина : 8.66 инчен/22cm, Ширина : 5.91 инчен/15cm, Thinkness : 1.18 инчен/3cm.Пакетот вклучува : 1 x ножици кутија, ножици и други алатки не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Доживотна Гаранција за квалитет за Кујна Ножици, ова е 100% ризик, купување, па don' t двоумете се!Закажете се

Производителот гаранција може да не се применува.Исклучително остри ножеви.Екстрадолг живот и издржли

6во1, 1 x Директно ножици; 1 x Чистење ножици; 1 x Крпа; 1 x Чување; 1 x Прилагодувач, 1 x чешел.Професионален фризе

Специјализирани Високо Нерѓосувачки Челик Квалитет Режа е Tampered со Прецизна Чистење Ножеви.Совршен За П

НАМАЛУВАЊЕ СОВРШЕНО ЗА СЕКОЕ ВРЕМЕ : Овој совршен Право раце коса за сечење shears е изградена од раканаост

Забелешка : Тоа не може да остане во влажна средина often Regular maintenance Avoid сечење дебели ткаенини, жици, пласт

◆Секој сече се чисти и уредни : секој сечилото е опремен со микро serrations да ги подобрат своите перформанс

Јапонски 440 C Челик.Сечење на Смолкнување е 6.0" Вкупна Должина.Појавување На 16 Заб Texturizing Стриже.Ергономск

▲Мултифункционална кујна shears подобрување на вашиот храна првично ефикасност со заштеда на време да се

Висока функционалност и дизајн Senningsut може да биде како саканиот ТИП YS UF широк обратна сечилото ГОЛЕМИНА

Висококвалитетни материјали : се Направени од издржлив висок квалитет, од нерѓосувачки челик, остри нож

Висок Квалитет Кујна Shears : Кујна ножици направени со единствена технологија претставуваат висок квалит

Многу остри, трајни и удобно да се справи и да го користите.Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик,

◆Секој сече се чисти и уредни : секој сечилото е опремен со микро serrations да ги подобрат своите перформанс

Мултифункционален Кујна Ножици : мора да има готвење алатка супер остри кујна ножици, не само кујна нож

Нерѓосувачки Челик Прецизни ножеви и раканаострен сечење на рабови за лекување на косата со леснотија.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

【Лесно да се чисти】Ножици за Живина се направени да траат цел живот со своите тешкидолжност нерѓосува

Јапонски 440 C Челик.Сечење на Смолкнување е 5.5" Вкупна Должина.Појавување На 30 Заб Чистење / Мешање На Смо

Ве молиме имајте на тешки должност кујна ножици суво за да се спречи rusting по чистењето.Без разлика дали

Висока функционалност и дизајн Senningcut може да биде како саканиот ТИП YS UF широк редовни сечилото ГОЛЕМИНА

Острицата:На сечилото на овој коса clipper е многу остра, а на косата е многу добро и брзо, што лесно може да

Ние ќе се потрудиме да ви помогне.Во исто време, редовно сечење на косата, исто така може да го стимулира

5.5" Сечење На Смолкнување 30 Заб Потенки 16 Заб Texturizer.Јапонски 440 C Челик.Убава Розова Бирање & Влошки.Ова е о

КОЖЕНИ ТОРБИЧКА : е совршен за чување на средување на алатки при рака кога ќе очајно им треба.Овие остри

Please wait...