0
clear
  • Бебе Шише Сушење Рек Старечки Шише Сушење Управување со Монтажни Фах Бебе Првенство Фен Носителот Мулти-Слој Купот на Чување од Носителот Pacifier Додатоци
  • -20%
  • -20%
Бебе Шише Сушење Рек Старечки Шише Сушење Управување со Монтажни Фах Бебе Првенство Фен Носителот Мулти-Слој Купот на Чување од Носителот Pacifier Додатоци

Бебе Шише Сушење Рек Старечки Шише Сушење Управување со Монтажни Фах Бебе Првенство Фен Носителот Мулти-Слој Купот

DEN 800.64

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мултифункционален : Шише Управување со Послужавник да го користите нашиот сушење решетката за чување бебе е хранење материјали и прибор за на маса.Лесен за чистење : Чаша за Складирање Управување со монтажни капе лента е лесно да се ослободите од вишокот на вода, можете да извлечете ја полицата за чистење и одржување на шалтер и полица сува.Мулти-слој гранка дизајн : Пластични Бебе Шише Држачот е многу погодна за сушење на бебето шишиња и додатоци на различни форми и големини.Да зачувате простор : Шише Drainer чува бебето делови подалеку од вода и помали countertop простор, кој изгледа одлично во кујната или бањата.Безбедност и здравје : Бебе Шише Решетката е направен од пластични материјали, нетоксични и отпорни, и може да сува бебе шишиња безбедно и здрава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дршката е покриен со TPE мека филм, кој е мека и не му наштети на вашите раце, и ја заштитува вашата мајка и

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

Please wait...