0
clear
  • BOOMJOY Микрофибер Duster Сет со Проширување, кој се одвојува Bendable Главата, 2 Пакети, Големи 100, Мали 32, Отпорно на Гребење Капак, со можност да биде продолжен од не ' Рѓосува?
  • -20%
  • -20%
BOOMJOY Микрофибер Duster Сет со Проширување, кој се одвојува Bendable Главата, 2 Пакети, Големи 100, Мали 32, Отпорно на Гребење Капак, со можност да биде продолжен од не ' Рѓосува?

BOOMJOY Микрофибер Duster Сет со Проширување, кој се одвојува Bendable Главата, 2 Пакети, Големи 100, Мали 32,

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

[2 Прашина] Екстра долг 100" & Мини Компактен 32".Долго за висок домет, Мини за Тесен Агол, Темелно да се Исчисти својата Соба. [Широка примена] Овој duster може да се користи за чистење на плафон, ѕид, мебел, автомобил и сите достапни зона. [Bendable глава] На bendable микрофибер duster главата е поудобно отколку обичните прашина.Тоа може да се прилагоди на секој агол, што го прави полесно да се чисти од прашина се крие во висока агол. [Микрофибер глава] На duster глава е направен од микрофибер кој не е лесно да падне.И duster статични adsorbs прашина, нема прашина fal. [Екстра долг пол] нерѓосувачки челик пол е 100" кога целосно продолжен, што го прави овој BOOMJOY duster во можност лесно да се чисти тавани, таванот фанови, светилки, cobwebs и др.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ова е telescoping duster се користи за да се одржи и да се отстрани прашина, да ги задржи вашиот дом или канцелари

Прозорецот Слепи Почиста Duster : Ролетни duster со 3 оружје е направен од висок квалитет на здрав полиетилен,

Нашите прашина ракавици се изработени од висококвалитет на бело неплетени ткаенини без барака пената,

Миење на рацете нема да наштети на вашиот ној пердув или влијае на нејзината собирање на способност, но

Овие четки се одлична за чистење на прашина од крек и агол простори.Совршен за тастатури, табла, инструм

Продолжи Пол== Со можност да биде продолжен пол Совршен за чистење на високи, тешко да се постигне места

НЕ валкана мирис.Чисти и дезинфенкцирам лесно.Кажете збогум на dirtiness.Нема простор окупација, лесно да се

Освен за прашина четка, не постојат други предмети во производот фотографии Поради некои грешки во прир

Отстранлив Duster.Се Справи Со : Полипропилен.Duster Четка : Најлон, Полиестер.Случај : Polupropylene.Користи ultrafine micro

Фан ножеви , агли, ролетни, неправилни за маси и столови е полесно и побрзо.Спецификација : Предмет Тип : Du

Потоа користете отпадна хартија или памучна да го блокира orifice, и затропа на околните дрвени табли и дру

Интересни и Практични : Електрични спин duster ви дава неконтролирано потреба да прашина, бидејќи тоа е мно

На microfibers може цврсто adsorb мали прашина и влакна 【МултиКористете Функција Duster】 : Чистење за доказ, таван

Карактеристики : Материјал : ултрафини влакна и мека materials Size : како на сликата shows Color : Gray Quantity : 8 Package вклу

Нашите продолжување пол доби голема репутација на пазарот.Нашите Микрофибер duster ви дава големо искуств

Ве молиме да земете во реалниот како стандард Опремени со долга рачка, која е ергономски и лесно да се чи

Please wait...