0
clear
  • Bluo-Gal [5-Bromo-3-indolyl-B-D-galactopyranoside], 5 Грама
  • -20%
  • -20%
Bluo-Gal [5-Bromo-3-indolyl-B-D-galactopyranoside], 5 Грама

Bluo-Gal [5-Bromo-3-indolyl-B-D-galactopyranoside], 5 Грама

DEN 1497.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрога.Хемиска Формула : C14 H16 Br NO6. CAS Број : 97753-82-7. Молекуларна Тежина : 374.2. Вообичаено Име : 5-Bromo-3-indolyl-B-D galactopyranoside.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Повлекување на Затворачи.Удобноста Бои Суичери.Нашите Дуксери за Жените Се Удобни и Лесни за да се Задр

✔️ Возило Fitment Информации Заменат истрошени термостат собранието на BMW E65, E66, E67, E85, E60, E61, E83, E83, E64, E81, E90, E9

Памук Полиестер.Сет вклучува три burp облека.Направени со памук полиестер; Влакна исполнет.Мека и нежна н

Чистење : греење, внатрешен капакот на USB греење ќебе може да се преземат надвор,што е погодно за вас да с

Врвен Квалитет.Нашите производи се произведени во ISO9001 квалитет сертифицирана фабрика.Сите делови се о

Обезбедува совршено се вклопуваат со не протекување и исто така ги отстранува учениците и менгеме марк

Полиестер Смеса.ВКЛУЧУВА : (1) Електрично загревани затоплување ќебе.МАТЕРИЈАЛИ : Направен од неверојатн

Гранули стабилизира chlorinator.Делува како sanitizer и oxidizer; нема потреба за два производи.Брзо дејствување.Брзо

Секоја светлина лента има ултрасветли Led диоди да се направи на другите јасно да забележите на вашиот ав

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

✿ 【Инспирација】 : жените свадба прстен сет со Glistening и гламурозна дизајн, овој прстен ќе го освои вашето

Земјата Имиња и Граници.Во потрага по посебни дечко подароци или годишнина подароци за неа?Доаѓа веќе п

Претворете го ВАШИОТ ФОТОГРАФИИ ВО НАЛЕПНИЦИ само photo map околу каде што можете да ги пренесете вашите фо

♥ Безбедно и Безопасно Нашите popup оган автобус шатор игра куќа за дете е бесплатно на штетни хемикалии &

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Боја : Транспарентна & Жол

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% синтетички кожа.Увезени.Гумен ѓон.

Please wait...