0
clear
  • Scat Мат со Шила Prickle Ленти за Мачките и Кучињата го Изнесе Мат Мрежа Копа Затка за Градина Ограда Отворен и Затворен Чувајте домашно Милениче Куче, Мачка Исклучување
  • -20%
  • -20%
Scat Мат со Шила Prickle Ленти за Мачките и Кучињата го Изнесе Мат Мрежа Копа Затка за Градина Ограда Отворен и Затворен Чувајте домашно Милениче Куче, Мачка Исклучување

Scat Мат со Шила Prickle Ленти за Мачките и Кучињата го Изнесе Мат Мрежа Копа Затка за Градина Ограда Отворен и

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Safe материјал : мачка скок мат е изработен од квалитетни PP материјал, кој е сигурен и безбеден за домашни миленици да се користи; И нејзината големина е околу. 79 x 12 инчи / 200 x 30 cm, со 6 инчи U-облик колче и 4 инчи црна кабел вратоврска.Сигурен и практично да се користи : можете да поставите овие пет зачинети мат каде што не сакате вашето домашно милениче да се добие во и prickle ленти се меки дека тие само ќе се исплаши вашето домашно милениче и не ќе нула тоа.Широк апликации : мачката куче scat мат може да се применуваат и во затворени простории и на отворено, како што се балкон, градина троседот, машина за перење, фрижидер, надвор од спалната соба или вратата, автомобил и така натаму.Внимателен дизајн : на U-облик колче и кабел вратоврска се вклучени за да ви помогне да се поправи градина мачка scat мат stably и цврсто; И scat мат е мека и лесно да се намали според вашите потреби; На врвот, дното и од страна имаат интерфејси, кои се погодни за splice.Ќе добиете : пакетот содржи 1 парче scat мат со шила за мачки и кучиња, добар помошник за да можете да ја користите во секојдневниот живот, а вие не треба да се грижи за домашни миленици гребење вашиот мебел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Увезени 50 M Отпорен на Вода 3 Страна Аналогни Лесен Читач.Кварц Движење.Случај Дијаметар : 44.6 mm.Отпорни на

Секоја светлина лента има ултрасветли Led диоди да се направи на другите јасно да забележите на вашиот ав

Замена дека течни назабена печат / заптивка.ОДГОВАРА на СУПЕР популарни FORD 8.125" отворањето им овозможув

【Купи со Доверба】1 година ограничена гаранција.Било каков проблем, ние ќе го реши во 24 часа (наплата / з

Претворете го ВАШИОТ ФОТОГРАФИИ ВО НАЛЕПНИЦИ само photo map околу каде што можете да ги пренесете вашите фо

Свила.Вратоврска Ширина : 3.4 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief големина : 10 инчи x 10 инчи; Ма

100% Microlight.БЛИЗУ НУЛА EMF Нашите електрична ќебе е конструиран за најниска електромагнетна радијација е м

Гранули стабилизира chlorinator.Делува како sanitizer и oxidizer; нема потреба за два производи.Брзо дејствување.Брзо

Гориво Црево надворешен Дијаметар : 6.Професионалната Инсталација Е Препорачливо, Без Настава Се Вклуче

Повлекување на Затворачи.Удобноста Бои Суичери.Нашите Дуксери за Жените Се Удобни и Лесни за да се Задр

Оваа единица доаѓа спакувана со transom планината трансдуцерот.Рамки бои вклучени : Бела, Црна и Хром.Лицет

Обезбедува совршено се вклопуваат со не протекување и исто така ги отстранува учениците и менгеме марк

✔️ Возило Fitment Информации Заменат истрошени термостат собранието на BMW E65, E66, E67, E85, E60, E61, E83, E83, E64, E81, E90, E9

Земјата Имиња и Граници.Во потрага по посебни дечко подароци или годишнина подароци за неа?Доаѓа веќе п

Доаѓа во 2 родовонеутрални забава отпечатоци 2ПАКЕТ : 2 ПредИзми Унисекс Памук Муслин Burp Облека со Snap коп

Совршен налепници за да го персонализирате лаптоп компјутери, Mac книга, графити, Скејтборди, багаж, авто

Мерење : пакетот вклучува 2 парчиња Божиќ снежен човек Тремот Светлина Покрива, со Големина приближно.12"

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Боја : Транспарентна & Жол

15 инчен Нож(8 cm) 57inch(147cm) Должина ,Моделот Ткиво (Paisley / лента)Вратот се врзува 3.ВРАТОТ се ВРЗУВА Цврсти Сате

Please wait...