0
clear
  • Пирсинг Игла,Нова Ѕвезда Тетоважа 5pcs 20G Мерач Челик Катетер Пирсинг Игли Снабдување
  • -20%
  • -20%
Пирсинг Игла,Нова Ѕвезда Тетоважа 5pcs 20G Мерач Челик Катетер Пирсинг Игли Снабдување

Пирсинг Игла,Нова Ѕвезда Тетоважа 5pcs 20G Мерач Челик Катетер Пирсинг Игли Снабдување

DEN 230.16

Достапност
Достапно за нарачка

1.ВИСОК КВАЛИТЕТ на - Секое катетер пирсинг игла е направен од најдобрите одделение 316 L хируршки нерѓосувачки челик.Вакуум пакет и игла главата е со гума за заштита. 2.ПАКУВАЊЕ, ВКЛУЧУВАЈЌИ - Секој пирсинг комплет вклучува 5pcs 20 G пирсинг игли IV катетер игли.IV Катетер Игла е Индивидуално Спакувани & пред-стерилни со E. O. ga. 3.ШИРОКО се КОРИСТИ - Пирсинг Игла Лесно да се Работи,Тоа е погоден за уво пирсинг,усна,брадавица,веѓа,папокот,јазик,нос и други делови од телото,316 L не ' рѓосувачки челик, нема лоши реакции. 4.ЛЕСНО ДА се РАБОТИ - На катетер игли се лесни за работа, строга контрола пред испраќање.Teri-Beveled висок степен на еднократна употреба професионални пирсинг игли. 5.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања во врска со нашето Уво Пирсинг на Нос Игли Само едноставно да го вратите за целосна наплата или размена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★➤Се користи за да се добие тело пирсинг tools по пирсањето ★➤Нов бренд и higgh квалитет ★➤Спречување пир

ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ : 100 PCS Микс Тело Пирсинг Игла Големини ,12g, 14g, 16g, 18g и 20g, 20pcs на секоја големина.МАТЕРИЈАЛ : 3

СТЕРИЛИЗАЦИЈА Секој пирсинг игла е поединечно пакувани и E O Гас sterilized за да се обезбеди 100% чист.Печат со

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

√Производ Includes_10pcs Тело Пирсинг Игли за вашата.Боја : Сребро; Големина : 16 G Игла устата1.2 mm,ТриBeveled Игли 50

100 PCS Пакет Тело Пирсинг Игли.Применливи за професионални Уво Нос Усна Папокот Јазик Брадавица Веѓа Labret

5 компјутери Пирсинг Игли За Тело Уво Папокот Веѓа Брадавица Пирсинг.Големина : 18 G(1mm).Сите игли се во инд

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА Ова тело пирсинг комплет содржи потребните пирсинг алатки,вклучува 2 парчиња пирсинг

БОЈА : Сребро.Секоја Игла Доаѓа во Затворен Пакет, Нови и Некористени.Факултативна Големини : 12 G2.0 mm, 13 G1.8

★Материјал : 316 L Медицински Нерѓосувачки Челик ★Пакет:5 Pcs Хируршки Челик Шупливи Пирсинг Игли.Секоја

100% сосема нов и higgh квалитет.Поединечни пакувања, безбедно и хигиена.Се користи за да се добие тело пирси

1.Модел : 12 G 14 G 16 G 18 G 20 G 2.Количина : 100 PCS / Кутија 3.Телото пирсинг игли е направен од 316 L Медицински Нерѓосу

Please wait...