0
clear
  • Логан F200-2 Прецизност Сандер Елита
  • -20%
  • -20%
Логан F200-2 Прецизност Сандер Елита

Логан F200-2 Прецизност Сандер Елита

DEN 3830.40

Достапност
Достапно за нарачка

На Логан F200-2 Слика Кадрирање Сандер ќе песок митра намалувања на совршен 45 степени агол.На F200-2 го заменува претходниот F200-1 рамка сандер.Карактеристики на 10 фунти (4.5 кг), 10 инчен (25.4 cm) дијаметар рачна тркала.Алуминиум оксид песок хартија диск вклучени, со живот-проширување на бар.Песоци до 3 - 1/2 инчи (8.9 cm) широк метални или дрвени калапи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КОНТРОЛА : Диск кочница забавува машина брзо, и ќе го активира веднаш да се запре машина во итни случаи.Е

Please wait...