0
clear
  • Црвено Светло на Уредот за Болка, Црвено Светло Терапија Уред, Инфрацрвена Светлина Терапија Уред, Рачни LED Инфрацрвена Светлина Уред за Колено Нога врвка за околу ?
  • -20%
  • -20%
Црвено Светло на Уредот за Болка, Црвено Светло Терапија Уред, Инфрацрвена Светлина Терапија Уред, Рачни LED Инфрацрвена Светлина Уред за Колено Нога врвка за околу ?

Црвено Светло на Уредот за Болка, Црвено Светло Терапија Уред, Инфрацрвена Светлина Терапија Уред, Рачни LED Инфрацрвена

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа црвено светло уред обезбедува моќни болка, без да предизвика штетни несакани ефекти.Црвено светло терапија е третман кој е генерално се сметаат за безбедни, нема никакви несакани ефекти.Ако имате мускулна болка, болки во зглобовите на нозете, грбот, колена, рамената, лактите, итн.Ова ќе биде добар избор.Три специфични бранови должини-630nm, 660nm и 850nm бранови должини. 630nm и 660nm се погодни за површни кожата, третман, кои може да олеснување на болката. 850nm има силно влијание способност, продира длабоко во кожата, и ја олеснува болката поефикасно.Црвено Светло Терапија исто така може да се примени и на стари лица, професионални спортисти, бодибилдерите, канцеларијата на работниците, итн., за да се задоволат потребите на различни луѓе.Оваа црвено светло уред е тестиран од страна на многу pstients, спортисти и возраст, и покажува дека тоа е добар Заеднички & Болка во Мускулите Знаците.Преносни Да Се Донесе Со Вас Било Каде!Можете да уживате во секое време, насекаде дома или во патуваат хотел.Црвено светло терапија исто така може да дејствува на домашни миленици, и олеснување на болката.Само блесок на Светлина за 5 минути Директно на Заеднички или Мускулите, и 3 пати на ден.Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција плус 30 дена задоволство или да се вратат назад гаранција.Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние сме тим целосно стоиме зад сите производи, ако не сте задоволни со нашата производ за било која причина, во кое било време, ве молиме контактирајте го нашиот тим за навремено и ние ќе го направи тоа право за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 12.99 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

Двете бројки се од типот плоча на вашиот стар турбополнач.Ова се Вози Вратило Собранието ќе одговара 20032

Обезбедува совршено се вклопуваат со не протекување и исто така ги отстранува учениците и менгеме марк

Со Thermo Fine затоплување систем изградени во, електрични фрли сетила и соодветно ја приспособува за да ово

Полиестер Смеса.ВКЛУЧУВА : (1) Електрично загревани затоплување ќебе.МАТЕРИЈАЛИ : Направен од неверојатн

Повлекување на Затворачи.Удобноста Бои Суичери.Нашите Дуксери за Жените Се Удобни и Лесни за да се Задр

100% Microlight.БЛИЗУ НУЛА EMF Нашите електрична ќебе е конструиран за најниска електромагнетна радијација е м

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : 17"x12"x3" 24 Слотови Дрвени Види Екранот Случај, 24 голем прегради за чување, одличен случај

Секоја светлина лента има ултрасветли Led диоди да се направи на другите јасно да забележите на вашиот ав

Свила.Вратоврска Ширина : 3.4 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief големина : 10 инчи x 10 инчи; Ма

Нови undermountкабинет дизајн работи со сите бањи.Ништо за да го прикачите на вашиот spa кабинет.Гас пролет assis

Safe материјал : мачка скок мат е изработен од квалитетни PP материјал, кој е сигурен и безбеден за домашни

100% Платно.Увезени.Гумен ѓон.Произведено во САД или Увезуваат.Најдете насмевка на тротоарот сурфер кој з

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

♥ Безбедно и Безопасно Нашите popup оган автобус шатор игра куќа за дете е бесплатно на штетни хемикалии &

Гориво Црево надворешен Дијаметар : 6.Професионалната Инсталација Е Препорачливо, Без Настава Се Вклуче

Задоволување на побарувачката на евтини, издржливост и ефикасност.Нема собрание е потребно.Материјали

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Боја : Транспарентна & Жол

Доаѓа во 2 родовонеутрални забава отпечатоци 2ПАКЕТ : 2 ПредИзми Унисекс Памук Муслин Burp Облека со Snap коп

Предниот и задниот дел од апликации достапни.Премиум, висококвалитетни резервни компонента.Обезбедува

Конектор : N Женски 50 Ohm Конектор; Конектори : SMA Машки 50 Ohm Конектор; Кабел : RG58 Коаксијален Кабел; Должина :

Чистење : греење, внатрешен капакот на USB греење ќебе може да се преземат надвор,што е погодно за вас да с

100% Оптоварување тестирани.Лесно да се инсталира.Обезбедува како нов волан.Дизајниран да се намали стре

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% синтетички кожа.Увезени.Гумен ѓон.

Замена за Шофершајбната за Миење Црево Тоа може да го заземе местото на вашиот стареење црево,поврзете

Замена дека течни назабена печат / заптивка.ОДГОВАРА на СУПЕР популарни FORD 8.125" отворањето им овозможув

Досега, сè е во ред, и прекрасен авантура продолжува.Чувајте ги вашите нозе удобен кога вие сте на чело н

Please wait...