0
clear
  • Божиќ Ѕвезда Дрво Topper -Сребрена Glittered Метал Hallow Дрво Ѕвезда Уникатен Дизајн 8 Инчи
  • -20%
  • -20%
Божиќ Ѕвезда Дрво Topper -Сребрена Glittered Метал Hallow Дрво Ѕвезда Уникатен Дизајн 8 Инчи

Божиќ Ѕвезда Дрво Topper -Сребрена Glittered Метал Hallow Дрво Ѕвезда Уникатен Дизајн 8 Инчи

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Донесе со добар квалитет железо материјал, издржлив.Едноставен и лесен за користење, можете брзо и едноставно да ги красат на вашиот одмор.Совршен дрво врвот украси за елка декорација.Прекрасна дизајн, и беспрекорна изработка, светлина и лесно да се инсталира.Карактеристична Божиќ карактеристики, таписерии изработка, светла боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компактен и лесен во тежина, тоа нема да заземаат многу простор.Се чувствуваат слободни да го користите

На Снешко Божиќ Дрво Topper е направен од висок квалитет на полиестер, руно, кадифен.Тоа ќе им даде на вашио

【 Светло & Сјајна 】 : Уникатен експлодира петокрак облик со прекрасни sequins, што го прави дрвото topper погле

Она што ќе добиете : ќе добиете 1 парче бивол plaid елка topper, 1 парче тркалаат бивол plaid Божиќ декоративна лен

Проекција опсег : од 2 до 5 метри квадратни.Сјае снегулки се движат на таванот на вашиот дом 【Движат Елка

Pls не место на ангел на светлината над препорачува далечина, инаку тоа ќе влијае на проекција ефект.Анге

Весели Дедо седи на врвот на вашиот дрво и Дедо дрво topper е сигурен да се погледне charmingly домот, година по г

Изберете topper лак сакате да ги красат.Додадете светла боја и Божиќ обрасци за вашите Новогодишни украси

Please wait...