0
clear
  • Uniden Линк Лулка Мобилен Телефон Сигнал Бустер |ја Зголемува 3G/4G/LTE | 5G Подготвени |за Сите АМЕРИКАНСКИОТ Оператори - Verizon, AT&T, T-Mobile и Повеќе | Магнет Планината | +23dB Добив?
  • -20%
  • -20%
Uniden Линк Лулка Мобилен Телефон Сигнал Бустер |ја Зголемува 3G/4G/LTE | 5G Подготвени |за Сите АМЕРИКАНСКИОТ Оператори - Verizon, AT&T, T-Mobile и Повеќе | Магнет Планината | +23dB Добив?

Uniden Линк Лулка Мобилен Телефон Сигнал Бустер |ја Зголемува 3G/4G/LTE | 5G Подготвени |за Сите АМЕРИКАНСКИОТ

DEN 4728.00

Достапност
Достапно за нарачка

Од Глобален Лидер во Безжична Комуникација – Uniden, доверлив сигнал бренд од 1966 година, претставува Uniden Линк Лулка Сигнал Бустер за еден уред.Тоа засилува 3 G, 4 G, и LTE сигнали за било кој уред седи во лулка.Тоа е идеален за автомобили и спортски автомобили и овозможува за hands-free повикува и навигација насекаде.Нема повеќе падна повици или бавно податоци додека се на патот.МУЛТИ-ПРЕВОЗНИКОТ КОМПАТИБИЛНИ — На Uniden Линк го подобрува клеточното прием за еден уред, без разлика на превозникот.Тоа е компатибилен со сите U. S. превозници, вклучувајќи ги и Verizon, AT&T, Спринт, Т-Мобиле, Директно се Зборува, и U. S. Мобилна, како и сите телефони и мобилни поврзани уреди. 5 G УРЕД КОМПАТИБИЛЕН — Сите Uniden мобилен бустери, вклучувајќи го и Uniden Лулка, работа со сите 5 G телефони и мобилни уреди.Што значи тие се иднината-доказ и ќе ја зголеми разговор, текст, и податоци за следната деценија и пошироко.Лесно DIY Инсталација – Елиминирање на сиромашните во возилото сигнал со Uniden Линк може да се направи во неколку лесни чекори : место на лулка во погодно место, се качи на надворешна антена на покрив на вашето возило, поврзување на антена на лулка бустер, и на крај, вклучете го.Еднаш ќе се инсталира, било кој уред седи во лулка ќе добијат супериорен мобилен сигнал.FCC ЗАВЕРЕНА — На Uniden Линк Cradel е во согласност со барањата на стандарди кои се применуваат.FCC за сертификација број : ####.Ги исполнува сите FCC упатства и нема да го прекинете или да се штетиме на превозници " сигнали до и од клетката кула.Одобрени да работат на фреквенција 12,13,5,17,4,2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

Овој сет, направи за подобрување на Chariton Долина Безжична MV440 јачина на сигналот и податоци автопат, вклу

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

На Giga MIMO5 G™ од Wir Eng® е вистински 5 G антена, бидејќи тоа ги опфаќа сите 5 G мобилната бендови меѓу 450 MHz и 6 GHz.

Оваа Giga MIMO5 G™ сет ќе се поврзете директно до Huawei B311 S, земајќи целосно искористување на својата напредни

На Wide Ant25 G™ вклучува една година гаранција период.На Wide Ant25 G™ оперативен фреквентен опсег е 4506000 MHz со вр

Индустриска сила нерѓосувачки челик ЕденнаДвојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри р

Бидејќи Giga MIMO165 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуации каде постојат неколку у

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Овој сет, направи за подобрување на Френклин XHGC774 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаед

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Please wait...