0
clear
  • ПЕЕ F LTD 100pcs Повеќе Големината M4 M5 M6 М8 M10 Навој Вметнете Nutsert Дрвени Завртки за Фиксирање на Ореви Асортиман за Дрво Мебел Завртка
  • -20%
  • -20%
ПЕЕ F LTD 100pcs Повеќе Големината M4 M5 M6 М8 M10 Навој Вметнете Nutsert Дрвени Завртки за Фиксирање на Ореви Асортиман за Дрво Мебел Завртка

ПЕЕ F LTD 100pcs Повеќе Големината M4 M5 M6 М8 M10 Навој Вметнете Nutsert Дрвени Завртки за Фиксирање на Ореви

DEN 254.16

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 100pcs 7 големина на хексадецимален штекер вози главата вметнете одредување орев конектор, различни спецификации за да ги задоволат вашите различни потреби. 30x Хексадецимален Вметнете Nutsert (М4*10) 30x Хексадецимален Вметнете Nutsert (М5*10) 10x Хексадецимален Вметнете Nutsert (M6*10) 10x Хексадецимален Вметнете Nutsert (M6*15) 10x Хексадецимален Вметнете Nutsert (М8*15) 5x Хексадецимален Вметнете Nutsert (М8*20) 5x Хексадецимален Вметнете Nutsert (M10*25).Примена : Лесно да се инсталира и со добра стабилност, имаат добар ефект во мебел комбинација, одговараат за мека шума од борови, иверица, fiberboard, итн.Употреба : Постојат многу апликации каде машина тема е потребна во дрво.Навој инсерти се многу корисни затоа кое било собрание го стави заедно со нив може да биде спречено.Тие се затоа совршен за прототипови, jigs и постојан склопови кои се повеќе ретко се разложи но кои бараат оваа функција како дел од дизајнот.Карактеристики : Овие навој инсерти се вметнат во пред-drilled дупка со нарезници во, во тој случај надворешни изданија залак во дрво, спречување на нут од или вртење или извлекувајќи.Висок квалитет : Направен од добар квалитет цинк легура, тешко и издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обезбедува Силна Машина Тема Во Мека Шумата.Идеален За Употреба во Бор, Иверица, Составот на Одборот, и М

Обезбедува Силна Машина Тема Во Мека Шумата.Идеален За Употреба во Бор, Иверица, Составот на Одборот, и М

Постојат вкупно 150 парчиња инсерти кои можете да го користите за многу проекти.Овие М2.5 внесува доаѓаат

7 во Жица Тема Вметнете Модел Опис : На Пример : M3 x 0.Спецификација : Предмет Тип : Тема Поправка Материјал :

1 Соберат жица тема внесува во навој дупки на workpieces како што алуминиумски легури да формираат високисил

【ШИРОКА ПРИМЕНА】 Навој внесува ореви се погодни за тешко дрво, како што цврсто дрво, имаат добар ефект

Изработени од месинг материјал, добра топлинска спроводливост и отпорност на топлина.Широко се Користи

Инсталација : Направи дупка со соодветните малку големина, и заклучување орев со шестоаголни клуч.Имаме

Лесен за одржување, инсталирајте нишка ја вметнете во некоја штета завртка дупка, а потоа на завртката д

Лесен за користење решение за додавање силна теми да меки шумата.Едноставно ударна дупка и вметнете во

Исто така, се применуваат за да се коло собранието и во областа на електрониката.Ние ги задоволат сите в

Широк спектар на орев методи, силна отпорност на абење, висока цврстина ниво.Широк спектар на апликации

100% сосема нов и висок квалитет.Изработени од месинг материјал, овие инсерти се издржливи и отпорни на то

Овие вметнете завртки се изработени од високо количество цинк позлатен јаглероден челик за издржливос

8 8 10pcs 6g / 0.Силен и Здрав : На навој вметнете се изработени од поцинкуван јаглероден челик, кој е здрав и и

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Карактеристики : Челик тема инсерти кои се користат во мали сила материјали како алуминиум, магнезиум, м

Целосно Навој Род : Вид : Целосно Навој Род;Боја : Сребро;Конец Кол : М8;Теренот : 1.25 mm;Материјал : 304 од не ' р

Лесен за Одржување : Навој внесува лесен за одржување, инсталирајте нишка ја вметнете во некоја штета за

7 13 10pcs 19g / 0.Челик тема внесува да може ефективно да се подобри завртка конекција, значително подобрувањ

1.Хексадецимален Вози инсерти за меки дрво се ефтин вметнете за употреба во подготвендасоберат мебел, ф

Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, тоа во голема мера може да го подобри услугата живо

Карактеристики : Овие само допирање на тема внесува може да биде инсталиран директно, и не треба да допр

Изработени од месинг материјал, овие инсерти се издржливи и отпорни на топлина.Постојат вкупно 150 парчи

Општо земено, тоа е стандард, механички конец, кој е погоден за поврзување со други стандардни навој свр

Please wait...