0
clear
  • Пиштол Пиштол Decanter Поставите 500ml 3 Снимен Очила за Алкохол Виски Вотка Текила Алкохол Коњак Магарешки Вино, Џин – Необичен Керамички Шише - Уникатен Домот Алкохол П?
  • -20%
  • -20%
Пиштол Пиштол Decanter Поставите 500ml 3 Снимен Очила за Алкохол Виски Вотка Текила Алкохол Коњак Магарешки Вино, Џин – Необичен Керамички Шише - Уникатен Домот Алкохол П?

Пиштол Пиштол Decanter Поставите 500ml 3 Снимен Очила за Алкохол Виски Вотка Текила Алкохол Коњак Магарешки Вино,

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

УНИКАТЕН ШИШЕ - ПИШТОЛ во вашиот дом, бар за атмосфера дома декор.Оваа decanter во вашиот бар ќе бидат од интерес за вашите гости и ќе се разликуваат од другите.МНОГУ КУЛ Алкохол поврзани (за пиење) подарок идеја за тато Воена Морнарица Армија Војник, Мажи, Дечко.ДРВЕНА ПЛУТА печати на decanter за складирање на вашиот омилен пијалок.На плута треба да се држат во вода за проширување.СОВРШЕН ЗА АЛКОХОЛ : вотка, ликер, ракија, текила, рум, ракија, коњак, вино, џин.ГОЛЕМ Уникатен decanter пиштол сет вклучува : DECANTER BERETTA 500 ml мерки 11 x 7 x 2 Инчи. 3 СНИМЕН ОЧИЛА.Секој шут стакло мерки 3 x 1.5 x од 1,5 Инчи.ДРВЕНИ БИРО (Штанд).МЕТАЛНА КУКА.Вкупно 7 единици (парчиња).Собата е доставена празно (без течност).Оваа ЕЛЕГАНТНА decanter – оружје совршен за покер, диплома партии, џентлменски компании.НЕ КИНЕСКИ производство.Рачно изработени керамички decanter изработени од природни глина со термички третман во 2200 °F. Произведени во Источна Европа со високи стандарди за квалитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИМПРЕСИОНИРА СО КВАЛИТЕТОТ : Ова рачно изработени decanter ќе се направи некој да му се восхитуваат на уметн

Answer : ___________________________ Note : Тесла Текила не е вклучена.Како секој Decanter е странаразнесени, сите ќе имаат свој

Направени од страна на Експерти : На decanter има сит, но лесно да се отстрани врвот за одржување на ликовна в

ALKEMISTA : Ситевоедно алкохол инфузија брод.Без разлика дали дома или шанкер про mixologist, Alkemista ви овозможува

Вклучува : Orrefors Град Decanter, Јасно.Дизајниран од страна на Марти Rytkonen.Димензии : 8" X 44 / 5".Помага да ја заврши

【100% Задоволството на Клиентите】100% совршениспорака гаранција и пријателски услуги на клиентите.Висок

★БАРЕЛ СТАКЛО ДИЗАЈН : На виски decanter сет карактеристики чисто стакло барел дизајн w / убаво детални анти

Креативен дизајн, уникатен стил совршено одговара на било какви декорација.Тоа е и декоративни шише и dec

Без хемиски премази, не спојници.Safe Материјал : Ние ги користиме најдобрите материјали за нашите произв

Убав Облик и Добро Пакет.Материјалот е еколошки и здрава leadfree стакло, така што може да се користат со дов

▶【Нема истекување на печат】шише капаче е цврсто затворени за да се спречи вино од протекување.Како кл

УБАВА DECANTER ПОСТАВУВАЊЕ НА ДРВО ДРЖИ ФАХ : Овој сет од страна врежан Извртени Спирала Глечерот Облик Decanter

Врежани шише и затка изгледа одлично прикажана на алкохол кабинет, бар, трпезариска маса, партија.Дијам

Луксузен Дизајн : Сè за овој бар комплет собата е направен со одлични материјали кои ќе го положат тесто

Сите делови се погодни за машина за миење садови ги користите.Прекрасни Виски Decanter Сет вклучува вечен 750

Godinger обновлив алкохол фармацевт шише носител е совршен подарок за која било партија.Пак да им служи на в

Please wait...