0
clear
  • LSSH GmbH Птица Костур, Птица Јаже Костур, Птица Костур Стојат, Птичји Кафез Додатоци, Птица Играчки во Собата за Parakeets,Cockatiels, Macaws, Lovebirds, Finches
  • -20%
  • -20%
LSSH GmbH Птица Костур, Птица Јаже Костур, Птица Костур Стојат, Птичји Кафез Додатоци, Птица Играчки во Собата за Parakeets,Cockatiels, Macaws, Lovebirds, Finches

LSSH GmbH Птица Костур, Птица Јаже Костур, Птица Костур Стојат, Птичји Кафез Додатоци, Птица Играчки во Собата

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

1.>БРОЈ НА КАФЕЗ Птицата Јаже Костур е лесен за користење конектори за да одговара на било која големина на птичји кафез,птицата perches се фантастични за додавање на дополнителни точки во аглите и седење и дружење со нивните други играчки.Тие ќе сакаат качување тоа и играње со бушава завршува. 2.>ВИСОК КВАЛИТЕТ и ЗДРАВжица во јажето беше многу флексибилен и здрав .совршен за повеќето птици.Дрво мислења костур, кои се опфатени во материјалот што ќе помогне да се намали на птици ноктите. 3.>MULT ФУНКЦИЈА Здрав и совршен одмор платформа за птицата само да седнете, се релаксираат и да спие со оваа птица костур.Вашиот папагал птици може да одморат, да застане и да игра во овој кафез.Тие ќе бидат многу задоволни. 4.>ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Оваа птица костур сет со метални навртки и изолација може да биде фиксиран на кафез без лесно да падне, постабилна и повеќе безбеден. 5.>СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА Голема Забава Јаже Bungee 2 * Папагал Костур[10СМ/4 Inch] & 1 * Птица Јаже Костур[100 CM/39 Inch] птичји кафез додатоци,Совршена големина за Senegal папагал, сонцето апелирам, мали cockatoos, Зелена образ апелирам и Мини macaws се создаде извртување, се врти акција!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помогне да : Обезбеди вежба за пилешко нозе и стапала се задржи вашата птица клун и исечените нокти прир

Оваа замав е висеше на кафез со три синџири.Не само замав, но исто така и на хабитат за домашни миленици.П

Дава часови на активна забава за вашето домашно милениче птица.Единствена форма на костур обезбедува о

Пакет се вклучени : 1x Папагал Perch Quality Гаранција : Ние го прифаќаме замена за било кршење или фрагментарни

100% ПРИРОДАТА ДРВО : птицата стојат гранки е направен од природно дрво без боја.It' s нетоксични за заштита

Оваа Птица костур може да се вклопат 34 птици во исто време, малата птица повеќе шанса да игра со едни со д

Безбедно и ефикасно скратува вашите птици ноктите со овој Cholla Дрво изгледоткако.Голем е идеален за macaws,

【ИДЕАЛНА ИГРАЧКА】идеално место дизајниран за вашиот малку пријатели да се игра и да се искачи, лесно д

ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ : Птица костур е направен од висок квалитет на природен apple дрво, па им овозможува на

Овој производ може да се создаде дури и повеќе забава за птицата, како што можете да видите на птици preening

Случаен Боја Може да помогне во зголемување на домашни миленици активност простор и подобрување на вит

Пакетот Вклучува : Народна стојат костур x 3, дрвен костур x 6, папагалот стојат * 1 Димензија : птицата стој

5 см / должина*ширина*висина.висок квалитет на природен материјал,дрвени папагал играчка со солидни при

Боречки : направен од природно дрво без боја, нетоксичен и безбеден.груба површина е одлична за фаќање, џ

Птица костур е направен од природно дрво дека го имитира облик на гранки се најде во природата.Активнос

Please wait...