0
clear
  • BAOFENG УВ-5R Шунка Радио Долга Низа Воки Токи 6 Начин Мулти Банда Полначот FCC ID Батерија двонасочна Радио со 12Pack 1800mAh Оригинална Батерија
  • -20%
  • -20%
BAOFENG УВ-5R Шунка Радио Долга Низа Воки Токи 6 Начин Мулти Банда Полначот FCC ID Батерија двонасочна Радио со 12Pack 1800mAh Оригинална Батерија

BAOFENG УВ-5R Шунка Радио Долга Низа Воки Токи 6 Начин Мулти Банда Полначот FCC ID Батерија двонасочна Радио со

DEN 2011.20

Достапност
Достапно за нарачка

【Мултифункционален】Bao Feng УВ-5 R вистинската моќ, таа има Висока /Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Меморија канали скенирање, 50 CTCSS/104 DCS, Двоен дисплеј / Двоен режим на подготвеност/ за Автоматско Заклучување на Тастатурата. 【Со Шест-Пат Полначот】Со Мулти Единица Полнач,можат да ја наплатат 6pack воки-токи во исто време, заштеда на време и простор,има Безбедносни Перформанси : Ниска Топлина Дисипација / Текот Тековната Заштита / Текот Температура Заштита. 【Издржлива батерија и јасно повици】Со 12 Pack 1800m Ah оригинална батерија, тоа може да се задржи на чекање за долго време.Секој токи-токи има пар слушалки, кои може да се намали влијанието на бучавата на повици и подобрување на квалитетот на повиците. 【Единствен Програмски Кабел】Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1,10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.Ако вашиот радио модел не се најде софтвер , ние ќе ви помогнат да се најдат на софтверски & посебни фирмверот за вас. 【FCC заверена】Bao Feng УВ-5 R имаат FCC уверение,FCC ID : 2 AJGM-UV5 R. 【Широко Апликација,Лесно Да се Носат】BF-UV5 R е добро идеален за внатрешна комуникација, како градилиштето,безбедносниот тим,хотел, фабрика,на училиште и сл и надворешни услови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

500+ Шаблони 200,000+ Премиум Слики.Syncs со Microsoft Office Outlook.Печатење и дизајн лесно со нови Avery шаблони.Зачувај за

Гранули стабилизира chlorinator.Делува како sanitizer и oxidizer; нема потреба за два производи.Брзо дејствување.Брзо

Оваа црвено светло уред обезбедува моќни болка, без да предизвика штетни несакани ефекти.Црвено светло

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Совршен налепници за да го персонализирате лаптоп компјутери, Mac книга, графити, Скејтборди, багаж, авто

Врвен Квалитет.Нашите производи се произведени во ISO9001 квалитет сертифицирана фабрика.Сите делови се о

Нови undermountкабинет дизајн работи со сите бањи.Ништо за да го прикачите на вашиот spa кабинет.Гас пролет assis

Предниот и задниот дел од апликации достапни.Премиум, висококвалитетни резервни компонента.Обезбедува

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

Замена за Шофершајбната за Миење Црево Тоа може да го заземе местото на вашиот стареење црево,поврзете

【Купи со Доверба】1 година ограничена гаранција.Било каков проблем, ние ќе го реши во 24 часа (наплата / з

SSD СИТЕЅВЕЗДА : На најновите 870 ЕВО има неоспорен перформанси, сигурност и компатибилност изграден по Samsu

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 12.99 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

Вратоврска Ширина : 3.4 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief големина : 10 инчи x 10 инчи; Материј

✔️ Возило Fitment Информации Заменат истрошени термостат собранието на BMW E65, E66, E67, E85, E60, E61, E83, E83, E64, E81, E90, E9

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% синтетички кожа.Увезени.Гумен ѓон.

【Купи со Доверба】1 година ограничена гаранција.Било каков проблем, ние ќе го реши во 24 часа (наплата / з

Обезбедува совршено се вклопуваат со не протекување и исто така ги отстранува учениците и менгеме марк

Двете бројки се од типот плоча на вашиот стар турбополнач.Ова се Вози Вратило Собранието ќе одговара 20032

100% Оптоварување тестирани.Лесно да се инсталира.Обезбедува како нов волан.Дизајниран да се намали стре

Чистење : греење, внатрешен капакот на USB греење ќебе може да се преземат надвор,што е погодно за вас да с

"За 108 Молитва Мала Монистра : 108 е свето број,најчесто 108 монистра,симбол на отстранување на 108 видови на п

Досега, сè е во ред, и прекрасен авантура продолжува.Чувајте ги вашите нозе удобен кога вие сте на чело н

Please wait...