0
clear
  • ESSSHOP рачно изработени Стакло Натопи Pen Set со Невидливо Мастило, УВ Светло и Мачка Пен Носителот, Домот Кристално Мазна Цилиндрични Calligraphy Потпис Пенкало за Сегашност
  • -20%
  • -20%
ESSSHOP рачно изработени Стакло Натопи Pen Set со Невидливо Мастило, УВ Светло и Мачка Пен Носителот, Домот Кристално Мазна Цилиндрични Calligraphy Потпис Пенкало за Сегашност

ESSSHOP рачно изработени Стакло Натопи Pen Set со Невидливо Мастило, УВ Светло и Мачка Пен Носителот, Домот Кристално

DEN 1130.40

Достапност
Достапно за нарачка

♥ Материјал - стакло натопена пенкало е направен од висок квалитет кристално стакло со отпорни на топлина и вода-отпорни функција.И силен отпор на фрактура.Чиста рачно изработени, одличен квалитет и изработка. ♥ Домот Стакло Calligraphy Пен - Овој нов тип на стакло натопи пенкало карактеристики спирала пенкало совет и мазна цилиндрични тело.Иновативни комбинација и исклучителна занаетчиски outstand на високо-одделение текстура, и во меѓувреме се обезбеди неверојатна се чувствува во вашите раце. ♥ Мистериозен & Уникатен - Ракопис во транспарентна мастило се појавува под светлината на нашиот мини UV светло, како ако полагање на вашите тајни под маса.Толку мистериозно и romatic.Пенкало исто така погоден за сите видови на мастило боја. ♥ Изедначи во Писмена форма - цртежот пенкало nib е навој со цел да се зголеми мастило адсорпција, го прави мастило протокот по должината на каналите за непречено пишување.Откако натопени во мастило може да се mantained пишување за 40-60 зборови.На nib е лесно да се мијат со вода.Брзо да се префрлате помеѓу различни бои, без да рефил пенкало.Answer : ___________________________ Note : Други бои од мастило треба да се купи одделно. ♥ Повеќе Applictions - Ова стакло пенкало сет со маче пен носителот, фенерче и невидливо мастило, се многу убави и слатки декорација на вашата работна маса, исто така прекрасен подарок избор за дипломирање), birthday (роденден и фестивали, како и.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стигнале затворање.Пресвртакција стигнале пенкало механизам кој обезбедува дека мастило ќе трае долго

Погоден за Рака Букви Sumi Сликарство Конципирањето Технички Цртеж Манга Стрип Scrapbooking дали сте calligrapher, пи

Uchida Ле Пен има мазна пишување микрофини пластични точка и елегантни барел дизајн.Тие се одлични за бизн

ИЗБРАНИ СОВЕТ ГОЛЕМИНИ : цртање пенкала сет вклучува 10 nib големини, вклучувајќи 0.Оваа страна букви пенка

Safe нетоксични, водоотпорен, fadeproof, некрварење и совршен натпревар со акварел маркер за четка букви и црт

【Брзо ПоПродажбата на Одговор】 : Овие цртање пенкала и маркери може да се користат во пишување на писма

Мастило е светла во боја и не исчезнат 7 различни бои восок печат монистра.можете исто така да користите

????DUAL ЧЕТКА СОВЕТИ ДИЗАЈН 36 богати бои уметник маркер во собата е опремена со четка совети(15mm) и фирма фи

Исто така, можете да се обидете да го користите за други начини.На Junhartt quill пенкало сет содржи 6 различни

Тоа би било пожелно да се помошник кога сте земање белешки, doodling, пишување, календар означување ♣36 Единс

Совршен подарок за Божиќ, за Нова Година, за Роденден за Деца, Деца и за Семејствата.Оваа calligraphy пенкало е

Восок лажица.Мастило е светла во боја и не исчезнат.Ние излезе на нашиот начин за да бидете сигурни дека

МАГИЧЕН ОБНОВЛИВИ : Пишување Одбор Следење Книга автоматски ќе исчезнат и може да се користи.Ракопис ав

Мастило е светла во боја и не исчезнат.Услугата за Гаранција за квалитет Ако имате најмала проблем со н

Голема Точки!Голема Забава!Бескрајни Креации : Popoff капа и точка далеку.Луди Точки е совршен маркер за ма

СОВРШЕНО СО CRICUT МАШИНА за СЕЧЕЊЕ:Оваа парична Казна Точка сет Пенкала може да се Напише и да се подготв

Гроздобер арена колектор пенкало, официјално лиценцирани од страна на Медисон Сквер Градини.Капапомал

Не постои ризик од купување на овие металик сребрена линиски маркер пенкала од нашата продавница.Тие се

Ве молиме Имајте на ум : Овој производ е преполна со 48 пенкала.Екстрамазна сликарство систем обезбедува

Ако не се чувствувате 100% задоволни, ве молиме слободно да ни email.VOROME Метален Маркер Пенкала Се Добри Пода

Please wait...