0
clear
  • Marcy 2-Парче Навој Супер Навивам Бар со Хром се Вртат Заклучување Јаки Слободни Тежини Прибор за Домашна Теретана SCB-248
  • -20%
  • -20%
Marcy 2-Парче Навој Супер Навивам Бар со Хром се Вртат Заклучување Јаки Слободни Тежини Прибор за Домашна Теретана SCB-248

Marcy 2-Парче Навој Супер Навивам Бар со Хром се Вртат Заклучување Јаки Слободни Тежини Прибор за Домашна Теретана

DEN 528.72

Достапност
Достапно за нарачка

ХРОМ-ОБЛОЖЕНО ИЗГРАДБА –Изградена за кревање и боди билдинг, на SCB-248 Навивам Бар може да се пофали со висок квалитет на челична конструкција која е засилен со хром позлата.Нејзината мазна површина, отпорен на корозија и го спречува материјали од лепење на бар.КОМПАТИБИЛЕН СО СТАНДАРДНИ ПЛОЧИ – Изградена за да биде компатибилен со стандардот 1-инчен тежина плочи без урива, ова навивам бар во собата обезбедува тренингот тежина плочи ефикасно со своите навој мислења и spinlock јаки за кавга-бесплатно тренингот искуство.РАЗНОВРСНА КРИВИ БАР – Обука со SCB-248 е неверојатно разновиден!Лесно навивам бар е уникатна структура ја олеснува прецизни контакт на вашата рака врз окното за супериорен задржете.Тоа исто така им овозможува повеќекратна зафат позиции за удобно да го дигате прстот.KNURLED КОСТЕЦ – Оваа премија навивам бар има knurled костец кои се ергономски дизајниран за да го подобрите вашето зафат при кревање.Текстура handgrip нуди удобно се одржи во текот на тренингот и го спречува бар од лизгање кога навлажнета со пот.SPINLOCK ЈАКИ – Заборавајте за wobbly и нестабилно плочи кога тренинг!Ова кревање бар карактеристики навој spinlock јаки дека се закачите на цврсто да краевите за да се обезбеди тежина на плочи и ги спречи да се движат кога ќе вежба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

❥ ГЛАВНИОТ ОДНАПРЕД : Доаѓа со водоотпорен густа ткаенина, која е кожатаfriendly и мека, добра breathability, лесно

Облик : Бар; Материјал : ПВЦ Тип 1; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 4"; Толеранција Н

ЦВРСТ ЧЕЛИК CORE Направени од цврст висококвалитетни челик за дополнителна цврстина, издржливост и стаб

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 29.92 инчен / 760mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

Облик : Бар; Материјал : Фрли Акрилик; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 16"; Толеранц

Фитнес бар за внатрешна употреба го јакне грбот, рацете, рамената и стомачни мускули, совршен за мажите

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 11 / 4"; Толеран

Олимписки Barbell е совршен barbell за вашиот дом или комерцијални салата.Добра за почетници до искусни тежина

【1】Antiskid дизајн.Центар Knurl.Ракавите се дизајнирани да се приспособат на било 2 инчен Олимписки плочи.Се с

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 11 / 2"; Толеран

За овој проект [Солиден и издржливи структура] Нашата 5 / 6нога Олимписки прачки се направени од висококв

★ СИЛНА и наскоро доволно, ќе биде flexнасочен во насока на Плажа со доверба.Ние дизајниран овој бар со ва

ЛЕСНОЗАФАТ ПОВРШИНА : Работат надвор значи да се работи до пот.Користете го ова лентата за bicep кадрици, dea

ОПРЕМА за ВЕЖБАЊЕ ИЗГРАДЕНА ОД ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ фитнес опрема е произведен со chromed површината за заш

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 18.9 инчен / 480mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

Направен во Сесилија, Кентаки, U S A со Доживотна Гаранција!!.Се продаваат како збир на 2, 3" должина, 2" дијам

На Flantor Густа Пена Перница заштитува вратот и рамото од груба knurling на дигање барови,ја подобрува кои кле

На две поглавја имаат рамен, шифрирана ПВЦ фолија на површината за да се заштити од прашина слоеви, пот,

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 60 инчи / 1524mm, за Т 1 / 4" x W 1".Цената е врз основа на воздух

Направена со Chia Семиња како 1 состојки 100 калории снек бар направен од состојки, како chia кој им помага на

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 17.72 инчен / 450mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

【Материјал】 садот печат е изработен од ABS пластика + 10мм дијаметар лесна челик.Откако заклучен, тоа сам

1 Pcs c110 бакар рамен автобуска лента, 5мм х 50мм x 74.02 инчен / 1880mm, за Т 1 / 5" x W 2".Цената е врз основа на воздухот

▶Barbell бар тежина : 5.5 килограми, ротација заклучување тежина : 0.24 кг, што се користи за кревање фитнес, мус

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 2"; Толеранциј

????️ГИРА БАРОВИ : Секој 20инчен гира бар е направен од висококвалитет цврст челик со комбинирана тежина н

1.КЛЕЧА БАР ВРАТОТ ПОДЛОГА : Димензии : 17.5"X3.7"X1.25" (Lx Wx T) лесен и компактен за лесна за носење 2.ВИСОКА ГУСТИ

Please wait...