0
clear
  • PS4 Контролер Контрола на Кожата Анти-Лизга Силикони Случај Покритие за Sony Playstation 4 PS4/Тенок/Pro Контролер со 8 x FPS Про Палецот Костец (Camou-Сина)
  • -20%
  • -20%
PS4 Контролер Контрола на Кожата Анти-Лизга Силикони Случај Покритие за Sony Playstation 4 PS4/Тенок/Pro Контролер со 8 x FPS Про Палецот Костец (Camou-Сина)

PS4 Контролер Контрола на Кожата Анти-Лизга Силикони Случај Покритие за Sony Playstation 4 PS4/Тенок/Pro Контролер

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 /ТЕНОК /ПРО) контролер совршено, лесен пристап до сите копчиња.ДОДАДЕТЕ ЗАФАТ & МЕКА : Текстура со тетива на дел каде што допира дланката, кои во голема мера ја подобрува контрола и удобност.ВИСОК КВАЛИТЕТ на : Користењето на ФДУ-Положено силикони, се чувствува многу мека и мазна, испотени раце се плашат од не повеќе!.ПОВЕЌЕ ПОДОБРА ЗАШТИТА : поклопецот додава слој на дебелината на контролорот, работи одлично против влага, го заштитува вашиот ps4 контролер од шокови, гребнатини.ПАЛЕЦОТ се ДРЖИМЕ ОПЦИИ СЕ ПЛУС : 4 пар на палецот костец со различна висина за да се задоволат различните потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Купи со Доверба】1 година ограничена гаранција.Било каков проблем, ние ќе го реши во 24 часа (наплата / з

???? 【Дијамант сликарство колекции】Size 12 инчи x 16 инчи (30 см x 40 см), некои дијамант слики, убави модели и иск

Претворете го ВАШИОТ ФОТОГРАФИИ ВО НАЛЕПНИЦИ само photo map околу каде што можете да ги пренесете вашите фо

Обезбедува совршено се вклопуваат со не протекување и исто така ги отстранува учениците и менгеме марк

♥ Безбедно и Безопасно Нашите popup оган автобус шатор игра куќа за дете е бесплатно на штетни хемикалии &

100% Оптоварување тестирани.Лесно да се инсталира.Обезбедува како нов волан.Дизајниран да се намали стре

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 12.99 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

Увезени 50 M Отпорен на Вода 3 Страна Аналогни Лесен Читач.Кварц Движење.Случај Дијаметар : 44.6 mm.Отпорни на

500+ Шаблони 200,000+ Премиум Слики.Syncs со Microsoft Office Outlook.Печатење и дизајн лесно со нови Avery шаблони.Зачувај за

Чистење : греење, внатрешен капакот на USB греење ќебе може да се преземат надвор,што е погодно за вас да с

Нови undermountкабинет дизајн работи со сите бањи.Ништо за да го прикачите на вашиот spa кабинет.Гас пролет assis

Оваа црвено светло уред обезбедува моќни болка, без да предизвика штетни несакани ефекти.Црвено светло

Памук Полиестер.Сет вклучува три burp облека.Направени со памук полиестер; Влакна исполнет.Мека и нежна н

Свила.Вратоврска Ширина : 3.4 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief големина : 10 инчи x 10 инчи; Ма

Please wait...