0
clear
  • Обновливи Borosilicate Пиење Очила, 300ml Отпорни на Топлина Транспарентно Стакло Првенство за Топло Чоколадо,Iced Кафе, Млеко,Чај, Шампањ, Млеко, Wate, саем, Коктел, Стаклена Кр?
  • -20%
  • -20%
Обновливи Borosilicate Пиење Очила, 300ml Отпорни на Топлина Транспарентно Стакло Првенство за Топло Чоколадо,Iced Кафе, Млеко,Чај, Шампањ, Млеко, Wate, саем, Коктел, Стаклена Кр?

Обновливи Borosilicate Пиење Очила, 300ml Отпорни на Топлина Транспарентно Стакло Првенство за Топло Чоколадо,Iced

DEN 430.80

Достапност
Достапно за нарачка

[Висока Густина Храна-Одделение Материјал] стаклена чаша е направена од ултра-висока јачина на borosilicate стакло и природни боење материјали.Тоа е не-токсични и безопасно, 100% Еко-Пријателски безбедно. [Borosilicate Стакло] Користење на високо-квалитетни borosilicate чаша, чаша нема да се распрснувале дури и при високи температури.Можете да истурете топла вода во ладна чаша.Погоден за комора за замрзнување, миење на рацете се препорачува.Сите стакло е кревка, па ве молиме да се користи и за миење внимателно. [Температурна Разлика Тест] Висока borosilicate стакло, по замрзнување, се прелива во врела вода, тоа нема да се прекине и да се кристално јасни.Двете визија и вкус уживаат круг устата, мазна и заоблени, удобно усните.Уживаат во здрав живот. [Сите Прилики] Овој сет на borosilicate стакло чаши има одличен изглед, тие се исто така дизајниран да се вклопуваат на вашата маса совршено без разлика на тоа каков вид на декорација стил на вашата куќа.без разлика дали тоа е за партии и излети, состаноци или за секојдневна употреба, празник подароци, нашите стаклена кригла се вашиот најдобар избор. [Широка Примена] Тие се мултифункционални и може да се користи како вода чаши, чаши пиво, кока кола очила, пикник очила, и градина очила.Единствен облик дизајн , ќе можете лесно да ги идентификуваат и да ги собереш на вашиот сопствен чаша додека се слави во една поголема група.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

Увезени 50 M Отпорен на Вода 3 Страна Аналогни Лесен Читач.Кварц Движење.Случај Дијаметар : 44.6 mm.Отпорни на

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Чистење : греење, внатрешен капакот на USB греење ќебе може да се преземат надвор,што е погодно за вас да с

Гориво Црево надворешен Дијаметар : 6.Професионалната Инсталација Е Препорачливо, Без Настава Се Вклуче

Замена за Шофершајбната за Миење Црево Тоа може да го заземе местото на вашиот стареење црево,поврзете

Свила.Вратоврска Ширина : 3.4 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief големина : 10 инчи x 10 инчи; Ма

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

Гранули стабилизира chlorinator.Делува како sanitizer и oxidizer; нема потреба за два производи.Брзо дејствување.Брзо

Доаѓа во 2 родовонеутрални забава отпечатоци 2ПАКЕТ : 2 ПредИзми Унисекс Памук Муслин Burp Облека со Snap коп

Памук Полиестер.Сет вклучува три burp облека.Направени со памук полиестер; Влакна исполнет.Мека и нежна н

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Боја : Транспарентна & Жол

Оваа црвено светло уред обезбедува моќни болка, без да предизвика штетни несакани ефекти.Црвено светло

【Купи со Доверба】1 година ограничена гаранција.Било каков проблем, ние ќе го реши во 24 часа (наплата / з

100% Платно.Увезени.Гумен ѓон.Произведено во САД или Увезуваат.Најдете насмевка на тротоарот сурфер кој з

Please wait...