0
clear
  • JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот Присуство Систем Отпечаток TCPIP USB Лозинка за Пристап за Контрола на Канцеларијата на Времето Часовникот Вработен Рекордер Уред Б
  • -20%
  • -20%
JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот Присуство Систем Отпечаток TCPIP USB Лозинка за Пристап за Контрола на Канцеларијата на Времето Часовникот Вработен Рекордер Уред Б

JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот Присуство Систем Отпечаток TCPIP USB Лозинка за Пристап за Контрола на Канцеларијата

DEN 1428.00

Достапност
Достапно за нарачка

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај информации со едно копче, и брзо да управуваат со извештајот на податоци. ★Се поедностави onboarding процесот кога ќе се регистрирате и да одговара на работникот прст скенирање на часовникот.Не постојат слабо templates да се справи со. ★Супер висока корисникот капацитет и информации капацитет, многу погоден за мали и средни претпријатија со најмногу до 50 вработени. ★Автоматски и точни работни часови пресметка, нема потреба да поминуваат повеќе време рачно пресметување на работното време, работникот работи часа автоматски ќе се акумулираат. ★Можете да се часовник во/часовник нормално, дури и без wifi.Вграден-во резервната може да се заштити време на податоците во случај на електричната енергија, па никогаш не ќе мора да се грижите за губење на податоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...