0
clear
  • Портабл клима уред, Мобилен клима уред компресор ладење evaporative ладилникот за воздух волумен 210m3/h тивка 45db спектар 142-215 кубни метри за RV автомобил отворено кампување
  • -20%
  • -20%
Портабл клима уред, Мобилен клима уред компресор ладење evaporative ладилникот за воздух волумен 210m3/h тивка 45db спектар 142-215 кубни метри за RV автомобил отворено кампување

Портабл клима уред, Мобилен клима уред компресор ладење evaporative ладилникот за воздух волумен 210m3/h тивка

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

[НОВА НАДГРАДЕНА МОЌ КОМПРЕСОР] : 700 W капацитет на ладење, топлински изменувач област се зголеми за 20%, четири воздушни дуктус дизајн може да биде ставен во затворени простории и на отворено, без ладење на косата, здравје и заштита на животната средина, фреквенција конверзија заштеда на енергија, нема потреба за флуор полнење.Двојно турбо вентилатор има голем волумен воздух и ниско ниво на бучава. [НАПРЕДНИ за ЛАДЕЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА] : Со индустријата-водечки компресор разладниот систем, нема потреба да се чека за 15 секунди за брзо ладење, висока топлина размена ефикасност, повеќе униформа на воздухот, подолг живот, и побрзо ладење. [3 СТЕПЕНИ НА БРЗИНА на ВЕТРОТ СУПЕР ТИВОК] : Таа има 3 правец на брзини, обемот на воздухот достигне 210m3/h, ладење опсег е 16°C-30°C, тоа создава свои ладење зона, 45d B ниска фреквенција мотор, тивко и ниско ниво на бучава е подобар отколку што мислите. [25 A АВИЈАЦИЈА PLUG] : ново надгради 25 A авијација plug има висока безбедност ефикасност, заштеда на енергија и заштеда на енергија, батеријата заштита функција, и тоа не е лесно да се загрее на повисоки температури. [ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН] : големина 58.5 cm*23cm*33.7 см (должина*ширина*висина) 23.1 во*9.1*13.26 во, тежина 9kg, лесен и пренослив, подвижен компресор клима уред кој може да се занесувај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...