0
clear
  • Уметничките ПРАШИНА МИТ Заменува Микрофибер Прашина Облека, Брише Прашина, Пердув Прашина. Ја зграпчува и се Заклучува во Прав, домашно Милениче Коса, и Алергени за
  • -20%
  • -20%
Уметничките ПРАШИНА МИТ Заменува Микрофибер Прашина Облека, Брише Прашина, Пердув Прашина. Ја зграпчува и се Заклучува во Прав, домашно Милениче Коса, и Алергени за

Уметничките ПРАШИНА МИТ Заменува Микрофибер Прашина Облека, Брише Прашина, Пердув Прашина. Ја зграпчува и се Заклучува

DEN 1082.40

Достапност
Достапно за нарачка

НАДВОР ВРШИ пердув duster, бидејќи тоа го задржува прашина од кои лебдат во воздухот.МНОГУ БРЗО И ЛЕСНО Да се Користи.Совршен за употреба како слепи duster и тавански вентилатор duster.МИРИС И ХЕМИСКИ БЕСПЛАТНО да им помогне одржите вашиот дом алерген бесплатно!.НЕМА ПОТРЕБА ДА се ИЗМИЈАТ, бидејќи нашите УМЕТНИЧКИТЕ Прашина Мит е за еднократна употреба.DUAL-ДВОСТРАНО за масивни прашина отстранување и тоа ви заштедува пари, бидејќи тие последните.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производителот гаранција може да не се применува.Привлекува и стапици до три пати повеќе прашина и влак

Материјал — 100% памук влакната и ABS рачка, високо квалитетни, трајни и еднократно.Уникатен Дизајн — Спор

Тоа им овозможува на повеќе од 5000 пати на употреба, што резултира во штеди многу енергија.Ве молиме овоз

Опремени со долга рачка, која е ергономски и лесно да се чисти високи објекти.Ве молиме да земете во реал

[2 Прашина] Екстра долг 100" & Мини Компактен 32".Долго за висок домет, Мини за Тесен Агол, Темелно да се Исчис

НЕ валкана мирис.Чисти и дезинфенкцирам лесно.Кажете збогум на dirtiness.Нема простор окупација, лесно да се

❣Лесно да се постигне висок области : Plumero има флексибилна и bendable duster со продолжителен пол, стигнат до 34.9

6 Инчен Ној Plume Прашина Главата.Ној Стигнале Duster 16 Инчи Во Целина.Производителот Дел Бр : R16 G.Ној Стигнале

Овој мултифункционален децата таблета е опремен со mail400 MP2 quad core ПРОЦЕСОР, 512 MB RAM меморија + хард диск мем

Интересни и Практични : Електрични спин duster ви дава неконтролирано потреба да прашина, бидејќи тоа е мно

Мултифункција : Ова почиста може да се користи не само за автомобил, воздухот се пропустливи, но, исто та

Миење на рацете нема да наштети на вашиот ној пердув или влијае на нејзината собирање на способност, но

Произведени од страна на : UNISAN.Се продаваат како 1 EA.UNISAN Стигнале Пердув Duster, Пластична Рачка Протега 9" да

Додека други високи стигнат до продолжување на половите може да се добие wobbly кревка и кога целосно прод

Она што ја прави Калифорнија Автомобил Duster работа, па неверојатно добро е специјална мешавина на трајно

Употреба : чистење на кујната.Сосема нов,100% висок квалитет.Добар помошник за дом и кујна, чистење, се нап

Потоа користете отпадна хартија или памучна да го блокира orifice, и затропа на околните дрвени табли и дру

✔ Кој иновативни сплит влакна технологија, Ефикасен, лесен, многу издржливи и со супериорен квалитет, с

Продолжи Пол== Со можност да биде продолжен пол Совршен за чистење на високи, тешко да се постигне места

Please wait...