0
clear
  • TemporKool Evaporative (Мочуриште) Кулер
  • -20%
  • -20%
TemporKool Evaporative (Мочуриште) Кулер

TemporKool Evaporative (Мочуриште) Кулер

DEN 840.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пренослив, Далечински управуван Evaporative Ладење со заклучување casters.Директно поврзување на црево функција, за да се овозможи постојано снабдување со вода опција да се заобиколат да мора да се пополни на вода во резервоарот.Користи безжичен далечински управувач.Дигитални брзина со време контроли.Карактеристики осцилирачки дизајн за максимално ладење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[НОВА НАДГРАДЕНА МОЌ КОМПРЕСОР] : 700 W капацитет на ладење, топлински изменувач област се зголеми за 20%, че

Please wait...